RX 580 satıp GTX 1650 alınır mı?

Eğer dediğin gibi 4K ya satabilirsen şunu al.
Hem RX580'den daha güçlü bir karta yükseltmiş olursun hem üstüne cebine para kalır.

Bu kart biraz fazla ısınıyor Sapphire Pulse daha iyi 69 dereceyi geçmedi FurMark testinde.

Bu kart biraz fazla ısınıyor Sapphire Pulse daha iyi 69 dereceyi geçmedi FurMark testinde.
İncelemelerden ve Benchmark testlerinden baktığım kadarıyla sadece 2 Maksimum 3-4 derece sıcaklık yüksek rx580 57-55 derecelerde iken bu kart 60 ı görüyor bu da ısınıyor denecek bir sorun değil. Ayrıca dediğin model stoklarda göremiyorum atarsan arkadaşa da yardımcı olmuş olursun.

İncelemelerden ve Benchmark testlerinden baktığım kadarıyla sadece 2 Maksimum 3-4 derece sıcaklık yüksek rx580 57-55 derecelerde iken bu kart 60 ı görüyor bu da ısınıyor denecek bir sorun değil. Ayrıca dediğin model stoklarda göremiyorum atarsan arkadaşa da yardımcı olmuş olursun.

Stoklar bitmiş.

RTX 3060 3500TL-4500TL arası çıkacağını sanmıyorum. Başka forumdaki arkadaş ASUS TUF modelini 5700 TL'ye Amazon İngiltere'den ön siparışle almış, burası İngiltere'den ucuz olacağını sanmıyorum.
Burada en ucuz model muhtemelen 5700TL olur.

Ama yinede bekleyin.
Hocam kendi sitelerine 3200 yazmışlar. Koskoca Nvidia yalan söyleyecek değil herhalde? Ayıp ederler yani.

Arkadaşlar 4400'e sattım şuan kartımı. Rtx 3060 bekliyorum şuan. Beklediğimden çok yüksek fiyat olursa 1650 alıp elimde kalan parayla keyfime bakmayı düşünüyorum. Teşekkürler fikirleriniz için.

Arkadaşlar 4400'e sattım şu an kartımı. RTX 3060 bekliyorum şu an. Beklediğimden çok yüksek fiyat olursa 1650 alıp elimde kalan parayla keyfime bakmayı düşünüyorum. Teşekkürler fikirleriniz için.

Güzel bir fiyat. Ben de yapıp yapmamak arasında çok kararsızım. 1660 Super var elimde 3 aylık bir kart. 3060 stoğu kalmayacak diye korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı