RX 580 sistem Cyberpunk 2077 yükleme ekranında çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

TacsizKralTR

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
RX580
Anakart
Z170-P
İşlemci
i5 6500
Oyun orijinal Steam'den bir sorunu da yok. Oyunu başlattıktan sonra karakter oluşturuyorum sonra yükleme ekranında belli bir yüzdeye gelince çöküyor. Hata raporunu aşağıya bıraktım. (dosya. T.C.'ye atmaya çalışıyorum fakat hata veriyor başka nereden yükleyebilirim?)

Oyun orijinal Steam'den bir sorunu da yok. Oyunu başlattıktan sonra karakter oluşturuyorum sonra yükleme ekranında belli bir yüzdeye gelince çöküyor. Hata raporunu aşağıya bıraktım. (dosya. T.C.'ye atmaya çalışıyorum fakat hata veriyor başka nereden yükleyebilirim?)
We transfer ile yükleyip link bırakabilirsiniz fakat 1 hafta kalıcı olacaktır.

Bunun haricinde dosya kontrolü yaptınız mı acaba Steam üzerinden?
Ekran kartı sürücünüz güncel mi?
Radeon ayarlarınızı fabrika ayarlara getirip tekrar dener misiniz?

We transfer ile yükleyip link bırakabilirsiniz fakat 1 hafta kalıcı olacaktır.

Bunun haricinde dosya kontrolü yaptınız mı acaba Steam üzerinden?
Ekran kartı sürücünüz güncel mi?
Radeon ayarlarınızı fabrika ayarlara getirip tekrar dener misiniz?
Sürücüm güncel, radeon ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadım sadece oyun moduna aldım ama yine de deniyorum şimdi. Oyunu yeni yükledim dosya kontrolünde sorun çıkacağını sanmıyorum fakat onu da yapayım belki yardımcı olurlar. Ayrıca hata raporunu yüklüyorum.

Hata Raporu

Radeon ayarlarını fabrika ayarlarına getirdiğimde hata raporu vermeye başladı. Oyun çöktükten sonra şöyle bir hata raporu verdi.

Radeon Hata Raporu

Son düzenleme:
Sürücüm güncel, radeon ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadım sadece oyun moduna aldım ama yine de deniyorum şimdi. Oyunu yeni yükledim dosya kontrolünde sorun çıkacağını sanmıyorum fakat onu da yapayım belki yardımcı olurlar. Ayrıca hata raporunu yüklüyorum.

Hata Raporu

Radeon ayarlarını fabrika ayarlarına getirdiğimde hata raporu vermeye başladı. Oyun çöktükten sonra şöyle bir hata raporu verdi.

Radeon Hata Raporu
Cyberpunk hata raporunuzdan gördüğüm kadarıyla ekran kartınızdan dolayı oyununuz çökmüş. Tavsiyem ekran kartı sürücülerini komple kaldırıp tekrardan kurmanızdır. Lütfen kendi sitesinden, mümkünse önerilen sürümü indirip kurunuz. Bunu yaparken windows sürümünüzü doğru seçtiğinizden emin olun.

Cyberpunk hata raporunuzdan gördüğüm kadarıyla ekran kartınızdan dolayı oyununuz çökmüş. Tavsiyem ekran kartı sürücülerini komple kaldırıp tekrardan kurmanızdır. Lütfen kendi sitesinden, mümkünse önerilen sürümü indirip kurunuz. Bunu yaparken windows sürümünüzü doğru seçtiğinizden emin olun.
Yüklerken hepsini doğru yapmıştım fakat yine yapayım. Benim anlamadığım mesela God of War'ı sorunsuz hatta full ayarlarda kasmadan oynadım, ufak tefek oyunları da full grafiklerde oynuyorum fakat cyberpunkta niye ekran kartı sorun çıkarıyor ? Dediğinizi yapıp tekrar yazayım.

Driveri silip yeniden kurdum, hiçbir ayarı değiştirmeden denedim sonuç aynı.

Son düzenleme:
Bu zaten kasıp kasmama meselesi değil RX 570 ile sorunsuz oynadım ben de. Yazılımsal bir sorun var ama çözemedim, aklıma daha gelen bir şey yok, üzgünüm.

Silecek suyu bitmiş motor inecek, format kaldı geriye bir tek sanırım :D

Bu zaten kasıp kasmama meselesi değil RX 570 ile sorunsuz oynadım ben de. Yazılımsal bir sorun var ama çözemedim, aklıma daha gelen bir şey yok, üzgünüm.

Silecek suyu bitmiş motor inecek, format kaldı geriye bir tek sanırım :D
Format attım fakat ssd'ye atmama rağmen hdd sıkıntıya girdi hdd'yi de biçimlendirmek zorunda kaldım. İnternette kötü olduğu için 10-15 saat bekleyip riske girmek istemiyorum. Sonra artık teşekkür ederim ilgilendiğin için.

Format attım fakat ssd'ye atmama rağmen hdd sıkıntıya girdi hdd'yi de biçimlendirmek zorunda kaldım. İnternette kötü olduğu için 10-15 saat bekleyip riske girmek istemiyorum. Sonra artık teşekkür ederim ilgilendiğin için.
Teşekkür edilecek bir şey yok çözemedik bile :/ Rica ederim. Sabrınıza hayran kaldım. Ben olsam bir daha Cyberpunk da oynamazdım, çevremde oynayan da bırakmazdım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı