RX 580 Sistem "Entering the Power saving mode shortly" Hatası

Beratefe261

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu gün satın aldığım bilgisayarı teslim aldım, hiçbir sıkıntı yok iken monitörü açtığımda "entering the Power saving mode shortly." Hatasını veriyor. Türkçesi kısa süreli enerji tassarufu modu gibi bir şey oluyor, bunu nasıl düzeltebilirim? BIOS'a gireceğim giremiyorum.

Özellikleri: RX 580 R5 2600 8 GB'de RAM var. Monitör LG.

Dosya Ekleri

• 1598547773433922404559087524903.jpg
    1598547773433922404559087524903.jpg
    461,5 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bu gün satın aldığım bilgisayarı teslim aldım, hiçbir sıkıntı yok iken monitörü açtığımda "entering the Power saving mode shortly." Hatasını veriyor. Türkçesi kısa süreli enerji tassarufu modu gibi bir şey oluyor, bunu nasıl düzeltebilirim? BIOS'a gireceğim giremiyorum.

Merhaba arkadaşlar, bu gün satın aldığım bilgisayarı teslim aldım, hiçbir sıkıntı yok iken monitörü açtığımda "entering the Power saving mode shortly." Hatasını veriyor. Türkçesi kısa süreli enerji tassarufu modu gibi bir şey oluyor, bunu nasıl düzeltebilirim? BIOS'a gireceğim giremiyorum.

Aynı özelliklerde benim de pc im var monitörü yeni aldım bu hatayı almaya basladım bilgisayarım hiç açılmıyo sen çözbildin mi?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, bu gün satın aldığım bilgisayarı teslim aldım, hiçbir sıkıntı yok iken monitörü açtığımda "entering the Power saving mode shortly." Hatasını veriyor. Türkçesi kısa süreli enerji tasarrufu modu gibi bir şey oluyor, bunu nasıl düzeltebilirim? BIOS'a gireceğim giremiyorum.

Aynı özelliklerde benim de PC'im var monitörü yeni aldım bu hatayı almaya başladım bilgisayarım hiç açılmıyor sen çözbildin mi?
Benim de monitörüm LG ve eski ekran kartım RX 580 idi. Ama bozuldu ve 5600XT aldım. Monitörünüz uzun süre bir şey yapmadığınız için kendini enerji koruma moduna alıyor. Bunun süresini uzatabilir ya da ortadan kaldırabilirsiniz ayarlardan sisteme oradan güç ve uyku. Ama moda girmeden önce fareyi hareket ettirirseniz ekran tekrar geliyor. Fakat kendini moda aldıktan sonra ne yaparsanız olmuyor monitörün düğmesine bassanız bile sadece HDMI kablosunu çıkarıp takarsanız geliyor. Ama gelirken ekran karıncalanıyor. Bende bunun çözümüne bakıyorum. Ama galiba LG monitörlerdeki bir sorundur.

Geri
Yukarı