RX 580 sistem PUBG performansı

Ommer26

Decapat
Arkadaşlar FPS bana biraz düşük gibi geldi, bir de 8. dakikadan sonra izleyin. Bir sorum daha var o ekran kartının sol üste yüzde kaç kullanıldığını gösteren şey niye o kadar hızlı değişiyor?

Sistemim
  • İ5 4440
  • RX580
  • B85M-G
  • 500W PSU Coloormaster Rs500
  • 8GB RAM DDR3
Video da kalite düşük oyunu 1920x1080'de oynuyorum. Doku ve kenar yumuşatma orta diğerleri düşük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar FPS bana biraz düşük gibi geldi, bir de 8. dakikadan sonra izleyin. Bir sorum daha var o ekran kartının sol üste yüzde kaç kullanıldığını gösteren şey niye o kadar hızlı değişiyor?

Sistemim
  • İ5 4440
  • RX580
  • B85M-G
  • 500W PSU Coloormaster Rs500
  • 8GB RAM DDR3
Video da kalite düşük oyunu 1920x1080'de oynuyorum. Doku ve kenar yumuşatma orta diğerleri düşük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende de RX 580 8 GB olan modeli var. Full ayarlarda 90 FPS civarı alıyorum. Lakin sizin burada yaptığınız DX 12 olan ekran kartına Windows 7 yüklemeniz. Size önerim Windows 10 yükleyip tekrar deneyin.
İşlemci açık bir şekilde ekran kartını besleyemiyor.
Bence işletim sistemi kaynaklı da olabilir.
İşlemci açık bir şekilde ekran kartını besleyemiyor.
Bence işletim sistemi kaynaklı da olabilir. Sizce olmaz mı hocam?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı