RX 580 i5-4440 PUBG Performansı

çözünürlüğü 1080p varsayıyorum Ultra da 50-60 civarı fakat catısmalarda kasar akıcı oynanmaz Highda 80 civarı biraz kasabilir Mediumda 90-120 fps akıcı oynanır Doku Kalitesi ve Kenar Yumusatma Medium diger ayarlar verylow olarak bu ayarlarda ortalama fps degerleri bu sekilde

RX580 kullanıcı olarak en yüksek ayarlarda 50-60 arası FPS alacaksınız. Ben en düşük ayarlarda oynuyorum, yerine göre 90-150 FPS arası alıyorum.

Bu oyunun teknik sorunlarını düzeltmeyi beceremedikleri için ben GTX 1060 6GB ekran kartında Ultra seviyede 50-70 FPS değerlerini görüyorum ama RX 580 daha da iyi bir kart.

Bu oyunun teknik sorunlarını düzeltmeyi beceremedikleri için ben GTX 1060 6GB ekran kartında Ultra seviyede 50-70 FPS değerlerini görüyorum ama RX 580 daha da iyi bir kart.
Aralarında pek bir fark yok aslında. RX 580 GTX 1060 seviyesinde bir kart. Biri daha ucuz, birinin yazılımları daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı