RX 580 sistem WattMan hatası veriyor

Okan5752

Picopat
Daha fazla  
RX 580 var bende ve bu aralar çok fazla hata vermeye başladı Discord'da bile WattMan yiyorum ekran kartını zorlayan oyunlar yerine zorlamayan kolay oyunlarda WattMan hatası alıyorum bunu çözümü var mıdır?

Discord gibi uygulamalarda donanım ivmesi özelliğini kapatın ve Windows güç planı kısmında hızlı başlangıç seçeneğini kapatıp tekrar deneyin.

RX 580 var bende ve bu aralar çok fazla hata vermeye başladı Discord'da bile WattMan yiyorum ekran kartını zorlayan oyunlar yerine zorlamayan kolay oyunlarda WattMan hatası alıyorum bunu çözümü var mıdır?

WattMan hata değil, performans ayarlarının sıfırlandığına dair bir uyarıdır, WattMan yemek diye bir sorunla hayatımda karşılaşmadım.

Siz isimlendirmek yerine yaşadığınız sorunu anlatırsanız daha iyi olur.

WattMan hata değil, performans ayarlarının sıfırlandığına dair bir uyarıdır, WattMan yemek diye bir sorunla hayatımda karşılaşmadım.

Siz isimlendirmek yerine yaşadığınız sorunu anlatırsanız daha iyi olur.

İnternetten baktım ve WattMan hatası olarak geçiyor ve uygulama çöküyor ve bir zaman aşımıyla karşılaştı diyor ve bu da WattMan hatasına tekabül ediyor ve WattMan yemek derken yani onunla karşılaştım anlamında ve her yerde WattMan hatası olarak geçiyor yaşadığım sorunu anlatmak gerekirse bazen ekran kartı zorlayan oyunlarda ancak çoğunlukla basit oyunlarda oynarken ekran donuyor ve çöküyor bunu yazarken 1 kere daha geldi.

Bu durumun WattMan'la alakası yok, WattMan kartın saat hızlarını ve performansını optimize etmeye yarayan bir yazılım, sistem veya kart kaynaklı bir sorun sonrasında sistemi açtığınızda, WattMan ayarları sıfırlandı ye bildirim gelir o kadar.

Sorununuza gelirsek, sistem, GPU sıcaklığı, RAM, PSU, overclock, eski BIOS sürümü, güncel olmayan Windows ve oyun kaynaklı, sürücü zaman aşımı hatası verebiliyor.

AMD cleanup ile driverı sil sonra, Pro versiyonu kurabilirsin. Kurarkende sadece driveronly seçersen WattMan şansın bayağı azalır, driver uygulamasını kurcalamıyorsan öneririm çok stabilleştiriyor.

AMD cleanup ile driverı sil sonra, Pro versiyonu kurabilirsin. Kurarkende sadece driveronly seçersen WattMan şansın bayağı azalır, driver uygulamasını kurcalamıyorsan öneririm çok stabilleştiriyor.

Vallahi hafifinden sinir olmaya başladım Steam'de ne alaka? Steam'de geliyor 2 3 gündür oluyor çok saçmalamaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı