RX 580 sistemde FPS yüksek olmasına rağmen oyun ekranda takılıyor

ScrabyN

Centipat
Daha fazla  
FPS yüksek fakat ekranım takılıyor 200 FPS alıyorum 144Hz monitör pingim yok ama oyunum takılıyor. İşlemci Ryzen 3 3100 ekran kartı MSI RX 580 Gaming X.

Reis yine bir fark olmadı

PC'yi fomatlasam düzelir mi?

Reis bir şey daha soracağım benim ekranım gidiyor ve kasanın fanları hızlanıyor resetleyince düzeliyor bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
Uzun süredir PC'yi temizlemedim çok tozlu ve termal macunuda uzun süredir değişmedi

Temizlik yapmamışsın. Sorunun kaynağı belli oldu.

Kasa içi temizliği yap ardından termal macunları değiştir. Büyük ihtimalle temizlemediğinden dolayı takılma yapıyor.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun anlamıyorum. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Hemen kasa temizlenmemiş sorun odur diye teşhis koymanıza gerek yok.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun anlamıyorum. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Hemen kasa temizlenmemiş sorun odur diye teşhis koymanıza gerek yok.

Başka sorun göremediğim için kendi tahminimi belirttim.
Sizce termal macun ve temizlik bu sorunlara sebep olamaz mı? Ki arkadaş temiz olmadığını çok tozlu olduğunu belirttiği halde, sen nasıl kendinden emin bir şekilde bana hesap sorabiliyorsun?

Başka sorun göremediğim için kendi tahminimi belirttim.
Sizce termal macun ve temizlik bu sorunlara sebep olamaz mı? Ki arkadaş temiz olmadığını çok tozlu olduğunu belirttiği halde, sen nasıl kendinden emin bir şekilde bana hesap sorabiliyorsun?

Hesap sormuyorum verdiğin önerilerin doğru olmadığı söylüyorum gidip adama HDD'nin sağlık değerini öğrenmeden HDD'yi söktürüyorsun ne dememi bekliyorsun.

Geri
Yukarı