RX 580 sistemde no Signal hatası

İsmail_123

Hectopat
Merhaba. Bilgisayarımı monitöre bağlayınca no Signal hatası alıyorum. Bilgisayarımı televizyona bağlayınca görüntü geliyor. Monitörü de laptopa bağladım çalışıp çalışmadığını test etmek için görüntü geldi. Monitörüm VGA girişli olduğundan dönüştürücü kullanıyorum. Kafam çok karıştı yardım edebilirseniz sevinirim. Ekran kartım RX580.

Dönüştürücü de sıkıntı vardır büyük ihtimalle aynısı banda olmuştu yeni dönüştürücü aldım.
Hocam monitörü laptopa bağlarken aynı dönüştürücüyü kullanıyorum ve görüntü alabiliyorum kafamı karıştıran nokta bu aslında. Bide bugün belki başka bir girişe taksam görüntü alırım düşüncesi ile VGA to DVI bi dönüştürücü aldım onda da No Signal alıyorum.
Televizyonaa bağlarken hdmı kullanıyorsanız monitör de görüntü seçeneğini hdmı alın deneyin.
Evet televizyona HDMI kablo ile bağlıyorum dediğiniz görüntü seçeneğini nerden ayarlayabilirim?

Hocam monitörü laptopa bağlarken aynı dönüştürücüyü kullanıyorum ve görüntü alabiliyorum kafamı karıştıran nokta bu aslında. Bide bugün belki başka bir girişe taksam görüntü alırım düşüncesi ile VGA to DVI bi dönüştürücü aldım onda da No Signal alıyorum.

Evet televizyona HDMI kablo ile bağlıyorum dediğiniz görüntü seçeneğini nerden ayarlayabilirim?

Monitör Markasını söylerseniz daha kısa ve net bilgi verebilirim.

Geri
Yukarı