RX 580 sisteme oyun önerisi

Huseyindmar3

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Son zamanlarda oynayacak hikayeli oyun bulamıyorum daha doğrusu oyun bulamıyorum. Valorant'ta takılı kaldım ve artık sıktı gerçekten. RX580(8 GB), R53500X bir sistemim var, oyun tavsiyelerinizi bekliyorum:kalp:

Hikaye tabanlı bunları öneririm. Bunların dışında Forza Horizon 4 deneyimlemenizi isterim hocam.​

The Walking Dead

Tomb Raider

Assassin’s Creed

Detroit: Become Human

hikaye tabanlı bunları öneririm. Bunların dışında Forza Horizon 4 deneyimlemenizi isterim hocam.​

The Walking Dead

Tomb Raider

Assassin's Creed

Detroit: Become Human

Forza Horizon 4 oynuyorum zaten o sarıyor ama sıkılıyorum ondanda The Walking Dead'e bir türlü ısınamadım gitti Tomb Raider'ı oynadım assasin's Creed Valhalla hariç oynadım Detroit: Become Human hiç oynamadım.

Forza Horizon 4 oynuyorum zaten o sarıyor ama sıkılıyorum ondanda The Walking Dead'e bir türlü ısınamadım gitti Tomb Raider'ı oynadım assasin's Creed Valhalla hariç oynadım Detroit: Become Human hiç oynamadım.
Sizin sıkıntınızı anladım hocam, ben de valoranta sardığımda hikayeli oyunlara sabrım yetmiyordu fakat size uygun oyunu bulursanız gerçekten keyif alıcaksınız, benim önerim jrpg'ye bakmanız.

Sizin sıkıntınızı anladım hocam, ben de valoranta sardığımda hikayeli oyunlara sabrım yetmiyordu fakat size uygun oyunu bulursanız gerçekten keyif alacaksınız, benim önerim Jrpg'ye bakmanız.

Witcher 3 ile başlasammı acaba hiç oynamadım videosunu dair izlemedim ama iyi bir oyun diye biliyorum.

Mafia Definitive Edition olabilir.
Bir de oynanışı PC de zor da olsa beyond Two Souls. Film tadında, izle ve oyna.

Geri
Yukarı