Çözüldü RX 580 undervolt yaparken MSI Afterburner kapatılınca sıcaklık artıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yusuf_xd7

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi
Arkadaşlar, bende RX 580 AMD ekran kartı var ve ben MSI Afterburner ile undervolt yaptım. Arka planda çalışırken uygulama sıkıntı çıkmıyor ama MSI Afterburner'ı kapatınca AMD Software Adrenalin uygulamasının ayarlarını kullanıyor ve sıcaklık yine artıyor. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim, bana yardım edebilir misiniz?

Çözüm
MSI Afterburner uygulamasını kapatırken kapat düğmesine basıyorsanız tamamen kapanır ve Afterburner dışındaki varsayılan ayarlara geri döner. Kapatırken uygulamanın kapatma tuşu yerine yanında simge durumuna küçült simgesine tıklarsanız sistem tepsisinde uygulama küçülecektir ve arka planda çalışmaya devam ettiği için sorun olmayacaktır. Uygulamanın ayarlar kısmında başlangıçta çalıştır ve simge durumunda başlat seçerek otomatik olarak arka planda kendisi açılacaktır.
MSI Afterburner uygulamasını kapatırken kapat düğmesine basıyorsanız tamamen kapanır ve Afterburner dışındaki varsayılan ayarlara geri döner. Kapatırken uygulamanın kapatma tuşu yerine yanında simge durumuna küçült simgesine tıklarsanız sistem tepsisinde uygulama küçülecektir ve arka planda çalışmaya devam ettiği için sorun olmayacaktır. Uygulamanın ayarlar kısmında başlangıçta çalıştır ve simge durumunda başlat seçerek otomatik olarak arka planda kendisi açılacaktır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı