RX 580 ve 2600 İçin İleriye Dönük PSU Tavsiyesi

bay_pc

Kilopat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi. Şu an tek kanal 8GB 2400MHz ram mevcut, ileride 4x8'e kadar artırmayı istiyorum ve eğer bütçem el verirse Crossfire yapmak istiyorum. Bunları kaldırabilecek bir PSU tavsiyesi arıyorum 500-600TL arası tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Sistem sadece oyun için toplanmadı hobi olarak topluyorum oyun sistemi için Crossfire olmaz demezseniz sevinirim. Sadece oyun için değil dediğim gibi.

Not 2: Anakart MSI B450 Gaming Plus.

750W 80+ Bronze Tam Modüler bir güç kaynağı alabilirsiniz.
Link atar mısınız?

High Power Element Smart 750W Mavi Ledli 80+ Bronze 56A@12V Fiyatı

Yoksa vatanda bulunan xigmatek tauro tam modüler 700watt mı alayım?

620 watt ileriye dönük gelmiyor bana 700-750 watt bir ürün daha mantıklı değil mi?

High Power Element Smart 750W Mavi Ledli 80+ Bronze 56A@12V Fiyatı

Nasıldır? Yoksa vatandaki xigmatek tauro 700 watt tam modüleri mi tercih etmeliyim?

Son düzenleme:
@bay_pc size yolladığım PSU'lardan birisini alabilirsiniz, benim tercihim SilverStone'den
yana tabiki siz bilirsiniz.
High Power 750W 80+ Bronze Element Smart 56A@12V
Aerocool KCAS 750W 80+ GOLD Yarı Modüler RGB (ışıklı mışklı)
SilverStone Strider Plus 700W 80+ Bronze Tam Modüler (favorim)
Yazdıklarınızdan tek bütçeme uygun olan High Power, sizin tam üst mesajınızda sormuştum. Sizce High Power'mi Vatan'daki Xigmatek Tauro M 700 Watt güç kaynağı mı?

Xigmatek güç kaynağı genellikle sorun çıkartabiliyor. Sertifikalı olması sorun çıkarmayacağı anlamına gelmez. SilverStone, HighPower gibi markalara bakın ve almadan önce incelemelerine bakın ki sorun yaşayanlar olmuş mu ne gibi sorunlar yaşanmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı