RX 580 ve R5 3600X sistem ne kadar eder?

Yok hocam kalsın. Ekran kartı değişimi yaparsam NVIDIA tarafına yönelirim.

Sistemim 2021 veya 2022 başında toplanmış ama çok kullanılmamış. Yaklaşık 7 ay falan kullanılmamış diye hatırlıyorum.

Neden sadece NVIDIA? Bu driver vs. sorunları 2016-2015'te kalan klişe kelimeler.

Sistemdeki parça kalitesi iyi 10-12 civarı rahat gider yerinde olsam 12'den aşağı koymam sistem o kadar da eski değil.

Neden sadece NVIDIA? Bu driver vs. sorunları 2016-2015'te kalan klişe kelimeler.

Üstat her türlü yazılım ve kullanım olarak nvadia daha iyi.

Sistemdeki parça kalitesi iyi 10-12 civarı rahat gider yerinde olsam 12'den aşağı koymam sistem o kadar da eski değil.

FSR, Frame Generation falan diyorsanız haklısınız da sürekli sorun çıakrtıyor diyorlar diye dedim. Sorun çıkartan kartların sorun çıkarmasının genel sebebi üretici firmaların ayarladığı yanlış voltaj, frekans vb. değerleri genellikle.

Abartmayın hocam 16-17'ye 0 RX6600XT sistemler var o sistemin max gideri 8k

Çünkü hayalim rtx ile beraber oyun oynamaktı ve ben bunu yapmak istiyorum ve wattman hatasından sonra amd'ye bakış açım biraz değişti. Sizin dediğiniz amd'nin yeni kartları onlara sözüm yok ama eskiler sorun çıkarabiliyor.

2. EL 3060Tİ al kullan sistem değişmene gerek yok şuanda.
Hocalarım sistem değişmeyeceğim çünkü daha yeni aldım. Sadece fazla mı ödedim diye düşünüyordum. Sonuç: evet fazla ödemişim :(

Çünkü hayalim RTX ile beraber oyun oynamaktı ve ben bunu yapmak istiyorum ve WattMan hatasından sonra AMD'ye bakış açım biraz değişti. Sizin dediğiniz AMD'nin yeni kartları onlara sözüm yok ama eskiler sorun çıkarabiliyor.

WattMan hatası RAM'den tut anakarttaki bir kısa devreden bile olabiliyor o sorun ekran kartıyla alakalı değil. Hatta ve hatta kasanın önündeki reset tuşuna basınca bile açıldığında WattMan hatası alıyorum :)

Çünkü hayalim rtx ile beraber oyun oynamaktı ve ben bunu yapmak istiyorum ve wattman hatasından sonra amd'ye bakış açım biraz değişti. Sizin dediğiniz amd'nin yeni kartları onlara sözüm yok ama eskiler sorun çıkarabiliyor.

Hocalarım sistem değişmeyeceğim çünkü daha yeni aldım. Sadece fazla mı ödedim diye düşünüyordum. Sonuç: evet fazla ödemişim :(
Hocam keşke almadan önce sorsaymışsınız.

Ayrıca RTX bir kartla oynamanın muadil bir AMD kartla oynamakla farkı yok.

WattMan hatası RAM'den tut anakarttaki bir kısa devreden bile olabiliyor o sorun ekran kartıyla alakalı değil. Hatta ve hatta kasanın önündeki reset tuşuna basınca bile açıldığında WattMan hatası alıyorum :)

Ekran kartının hızını ayarlayamaması sonucunda oluşan yazılımsal bir problem. Oyunların, uygulamaların aniden kapanmasına, hatta bilgisayarın kapanmasına neden olmaktadır.
Kesin çözümü yok.
Hocam, konulara bakarsanız ekran kartından dolayı olduğunu görürsünüz. Bende konulardan öğrendim.

Geri
Yukarı