RX 580 ve Ryzen 5 1600 FPS Düşme Problemi

Mert Yüksel7

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimde çözümleyemediğim bir takılma sorunu yaşıyorum. Sistemim sıfır ve özellikleri şu şekilde ;

CS:GO - PUBG gibi oyunlarda ani FPS düşüşleri yaşamaktayım 144 HZ monitörüm var, ani düşüşleri çok net hissediyorum.
Çözüm nedir yardımcı olabilecek var mı? (Sistemde arıza olduğunu bildirerek bütün parçaları sıfırıyla değişim yaptım. Her şey değişti)

Sistemimde çözümleyemediğim bir takılma sorunu yaşıyorum. Sistemim sıfır ve özellikleri şu şekilde ;

CS:GO - PUBG gibi oyunlarda ani FPS düşüşleri yaşamaktayım 144 HZ monitörüm var, ani düşüşleri çok net hissediyorum.
Çözüm nedir yardımcı olabilecek var mı? (Sistemde arıza olduğunu bildirerek bütün parçaları sıfırıyla değişim yaptım. Her şey değişti)
Tek kanal RAM kullandığınız için, Ryzen işlemciler çift kanal olarak daha verimli çalışmaktadır.

Acaba Throttlestop mu denesen ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı