RX 580 vs GTX 1060

Hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    69
AMD ısınıyor olayı şehir efsanesi hocam. RX 570-2200G ikilisini kullanıyorum. Günde 7-8 saat oyun oynuyorum. Kart 70 dereceyi, işlemci 60 dereceyi geçmiyor. İkisi arasından RX 580'i öneririm ama Strix RX 580 almak yerine Nitro RX 590 alabilirsiniz.

AMD ekran kartları uzun süreli oyun desteklemiyormus diye duydum yani 3-4 saat oynadıktan sonra ekran kartından ses çıkmaya başlıyormuş. Kasa yanıyor gibi saçma şeyler duydum. Bu doğru mu? Boyle bir sey cidden var mı?
Bunu sana söyleyen esnaf, arkadaş, artık kim ise onunla arkadaşlık ilişkini kesmeni öneririm zira kendisi koca karı yöntemi olarak geçen kulaktan kulağa yöntemine inanıyor.

Kasa içi havalandırma düzgün olduğu sürece isterse 24 saat boyunca isterse 200 saat boyunca yük altında kullansan bile bir sıkıntı olmaz.

Fiyatları arasında aşırı fark yok ise RX 580 tercih etmenizi öneririm.

Isınma muhabbeti bir şehir efsanesi oldu artık. Amd'nin yeni ürünleri fiyatına göre güzel performansa sahipler. Soruna gelecek olursak RX 580 almanı öneririm.

Merhaba arkadaşlar başlıkta görüldüğü gibi bu hafta sonu PC toplayacağım bütçe sıkıntısı yok sadece iki ekran kartı arasında kaldım.
RX 580 8 GB / GTX 1060 6 GB
Bir de RX 570 1080P ayarlar için günümüzde yeterli mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı