RX 580'e High Power 80+ 500W yeter mi?

Munis5056

Hectopat
Merhaba. RX 580 Nitro + OC / Armor almayı düşünüyorum ya da 1060 6 GB elimde High Power HP-500-A12s 80+ PSU var iş görür mü yükseltmeme gerek var mı? PSU yeterliliği için olan sitelere bakınca 350W çıkıyor bu sonuç doğru mudur? Diğer donanımlar:
  • H410M A PRO anakart.
  • i310100F işlemci.
  • 16 GB 3000MHz RAM.
  • 3 fan RGB.
  • 1 SSD 240GB.
  • 1 HDD 1TB.

Son düzenleyen: Moderatör:
High Power piyasadaki en kaliteli PSU markalarından biri. 600W 80+ Gold modelini kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca evet öyle dandik markalarda var ama High Power onlardan biri değil gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz sorun çıkarmaz. Üstte de arkadaşın dediği gibi öyle dandik markalar var ama High Power onlardan değil.

İncehesapta Coguar var 500w indirimli. High Power'den daha iyi model olarak. Japon kapasitörler kullanmışlar ve daha verimli bir tık. Ben de alacağım için iyi araştırdım. 323 TL. Kaçırma bence indirim varken.
Ha elinde varmış zaten. O da iyi iş görür. Alacaksın sandım.

İncehesapta Coguar var 500w indirimli. High Power'den daha iyi model olarak. Japon kapasitörler kullanmışlar ve daha verimli bir tık. Ben de alacağım için iyi araştırdım. 323 TL. Kaçırma bence indirim varken.
Bildiğim kadarıyla High Power daha iyi model olarak çok bilgim yok PSU'larla ilgili ama Dünya'nın en büyük 3.PSU üreten firma diye biliyorum, belki dediğiniz gibi model olarak 1 tık daha iyi bile olsa ben High Power alırım çünkü firma daha güvenilir ikisi arasındaki fark belli bile olmaz ikisi de hayli hayli yeter arkadaşın alacağı sisteme.

Bildiğim kadarıyla High Power daha iyi model olarak çok bilgim yok PSU'larla ilgili ama Dünya'nın en büyük 3.PSU üreten firma diye biliyorum, belki dediğiniz gibi model olarak 1 tık daha iyi bile olsa ben High Power alırım çünkü firma daha güvenilir ikisi arasındaki fark belli bile olmaz ikisi de hayli hayli yeter arkadaşın alacağı sisteme.

Coguar da baya baya iyimiş ama öyle dandik değil, ürünün arkasında durur böyle markalar zaten. Alırken bu tür markalar arasında model bazlı bakmak lazım, çünkü fabrikayı değil 1 tane ürünü alıyorsun, onun sana sundukları önemli.

Bende Cougar kullanıyorum ama High Power onun yanında daha iyi High Power alması daha iyi olucaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı