RX 580'e High Power 80+ 500W yeter mi?

Coguar da bayağı bayağı iyi miş ama öyle dandik değil, ürünün arkasında durur böyle markalar zaten. Alırken bu tür markalar arasında model bazlı bakmak lazım, çünkü fabrikayı değil 1 tane ürünü alıyorsun, onun sana sundukları önemli.

Sistem 20000 TL çok güçlü bir PSU gerektirmiyor ki? Cougar alsa da High Power alsa da arasındaki farkı hissetmeyecek bile arkadaş. Ama birisi çok daha güvenilir bir marka. (Cougar güvenilmez demiyorum)

Bende Cougar kullanıyorum ama High Power onun yanında daha iyi High Power alması daha iyi olucaktır.
Dostum model olarak Coguar daha kaliteli parçalar kullanmış. Birinde Japon diğerinde Tavyan malı kapasitörler kullanıyor, Marka takıntısı yapmanın gereği yok. High Power de iyi bu alanda dünyanın önde gelen üreticilerinden. Tamam. Sertifikasyon değerlere göre Coguar daha güncel tabi dediğim modeller arasında. Başka ürünlerde başka değerler olabilir.

Dostum model olarak Coguar daha kaliteli parçalar kullanmış. Birinde Japon diğerinde Tavyan malı kapasitörler kullanıyor, Marka takıntısı yapmanın gereği yok. High Power de iyi bu alanda dünyanın önde gelen üreticilerinden. Tamam. Sertifikasyon değerlere göre Coguar daha güncel tabi dediğim modeller arasında. Başka ürünlerde başka değerler olabilir.
3 kere aynı şeyi söylediniz, Japon malı Tavyan malı tamam da bu arkadaşın kullandığı sistemde neyi değiştirecek FPS mi arttıracak 10 derece serin mi çalıştıracak hayır? Arkadaşın tercihi araştırıp alabilir burada tartışmamız saçma uzatmanın bir anlamı yok. Ben arkadaşa önerimi yaptım diğer arkadaşlarda yaptı sizde yaptınız kapatalım konuyu yoksa uzayıp gidecek böyle çok tartıştım insanlarla.

Şu anda elimde zaten High Power var 500W olması, sisteme RX 580'i takınca sıkıntı yapar mı? Ben bunu öğrenmek istiyorum. Ucu ucuna yeter diyenler var. Bana sorun çıkarır mı?

Şu anda elimde zaten High Power var 500W olması, sisteme RX 580'i takınca sıkıntı yapar mı? Ben bunu öğrenmek istiyorum. Ucu ucuna yeter diyenler var. Bana sorun çıkarır mı?
Hiçbir sıkıntı çıkartmaz üstte de yazmıştım zaten. Ucu ucuna yetme olayı 80+ olmayanlarda veya vaat ettiği Watt değerini veremeyen PSU'larda oluyor, sizin sisteminiz gayet yeterli.
Marka fanboyluğu yapmıyorum High Power PSU üretiminde açık ara daha iyi kendi koruma sistemleri vb.
Ve arkadaş zaten elinde olduğunu belirtmiş satıp bunu almasını mi istiyorsun?
Boşverelim kapansın konu, arkadaş Cougar PSU'yu savunabildiği kadar savunup konuyu uzatacak belli. Artık böyle tartışmalara girmiyorum çünkü boş uzuyor, geçen adamın birinin sistemi rezalet olmuş sistemin her şeyini düzelttim yorumda hiçbir sorun yok her şey doğru bilgi fakat JD SSD kötü dedim diye adam 2 saat uzattı kavgayı bu olay da DA forum da oldu boşverelim gitsin.

Hatta arkadaşın modeline baktım da :) Coguar katlıyor. Verimlilik,
Marka fanboyluğu yapmıyorum High Power PSU üretiminde açık ara daha iyi kendi koruma sistemleri vb.
Ve arkadaş zaten elinde olduğunu belirtmiş satıp bunu almasını mi istiyorsun?

Hayır, ben alacak sandığım için öneride bulundum. Bu arada modele ayrıntılı baktım, evet Coguar açık ara önde her türlü. Güncellik, verimlilik, parça kalitesi, aktif koruma değerleri vs.de daha iyi. Altını çiziyorum tekrar tekrar fanboylar için bıktım çünkü anlaşılmıyor ( MODEL BAZINDA KONUŞUYORUM. M O D E L) Kocaman yazdım anlayın artık.

Hatta arkadaşın modeline baktım da :) Coguar katlıyor. Verimlilik,

Hayır, ben alacak sandığım için öneride bulundum. Bu arada modele ayrıntılı baktım, evet Coguar açık ara önde her türlü. Güncellik, verimlilik, parça kalitesi, aktif koruma değerleri vs.de daha iyi. Altını çiziyorum tekrar tekrar fanboylar için bıktım çünkü anlaşılmıyor ( MODEL BAZINDA KONUŞUYORUM. M O D E L) Kocaman yazdım anlayın artık.
🤭👍
Boşverelim kapansın konu, arkadaş Cougar PSU'yu savunabildiği kadar savunup konuyu uzatacak belli. Artık böyle tartışmalara girmiyorum çünkü boş uzuyor, geçen adamın birinin sistemi rezalet olmuş sistemin her şeyini düzelttim yorumda hiçbir sorun yok her şey doğru bilgi fakat JD SSD kötü dedim diye adam 2 saat uzattı kavgayı bu olay da DA forum da oldu boşverelim gitsin.
Bunlar böyle hocam bıir de kendim Cougar kullanıyorum deneyimledim farkı biliyorum ama neye yarar teknik bilgilerini okumuş arkadaş helal olsun Rampage de baya koruyucu kullanıyor ama ise yarıyor mu hayır :D .

Biri demişki arkadaş Coguar'ı savunup uzatacak. Niye kötü bir marka mi? Ezbere fanboy kafasıyla yazmıyorum sizin gibi. Modelleri inceledim ve model bazlı konuştum bunu da belirttim her yorumumda. Ya okuduğunu anlamakta sıkıntı çekiyor arkadaş ya da okumuyor. Buyur git bak, 80+ sertifikasyon sitesinden de git bak, aksi bir durum çıkarsa bu siteyi terk ederim. Boş yapmadan önce iki kere düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı