RX 590 kaç TL'ye satılmalı?

theRiokoyos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşımın RX590'ı var ve satmak istiyor piyasa yüksekken. Hiçbir sıkıntısı yok ve oyun dışında kullanmamış. Termal değerleri de gayet iyi. Kutusu faturası da duruyor. Model Sapphire RX 590 Nitro+ Special Edition 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar cidden millet alıyor mu ya bu fiyatlara, miningciler mi alıyor sadece, o kadar miningci var mı her yerde? Ben şahsen 5 bin lira vereceğime bu kartlara laptop alırım, konsol alırım daha iyi olur.

Arkadaşlar cidden millet alıyor mu ya bu fiyatlara, miningciler mi alıyor sadece, o kadar miningci var mı her yerde? Ben şahsen 5 bin lira vereceğime bu kartlara laptop alırım, konsol alırım daha iyi olur.

Oyun için almıyor alanlar. Mining için alıyorlar o yüzden gözden çıkartabiliyorlar bu parayı.

5000'den aşağı vermemeli bence, 5500 iyi fiyat, 6000'e alıcı çıkar mı bilmem. 5700'den falan koyup pazarlık payı bırakabilirsin veya hiç uğraşmadan 5500'e de koyabilirsin.

Mining amaçlı alıyorlar yoksa kimse almaz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı