RX 590 Mavi Ekran Hataları

mascot1400

Decapat
Öncelikle merhabalar,
Ben bu bilgisayarı topladığımdan beri sorunlar eksik olmadı. Önce WattMan hataları (Hala devam ediyor ne denersem deneyeyim.), sonra anakart bozuk çıktı, değiştirdim vs. vs. Günde ortalama 6-7 kere mavi ekran aldıktan sonra kendi kendine o günlük mavi ekran limiti doluyor, daha vermiyor. :)
Memtest temiz çıktı, hiç hata vermedi.
Defalarca format, defalarca driver sürümleri değiştirdim fakat sonuç olmadı.

Sistem özelliklerim:
Sapphire RX 590 8 GB SE
Ryzen 5 2600
2x8 G.Skill Ripjaws V(F4-3000C15S-8GVRB)
MSI B450M PRO- M.2

minidump

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

eski sürüm ekran kartı driveriyle mavi ekran alıyordum ama şuanki gibi 5 dakikada bir değildi. şuan ard arda 6 kere mavi ekran aldım 6sı da boş. 0bit gözüküyor
temiz kurulum yaptığımda başlarda düzgün çalışıyor fakat 1 hafta içinde patlak veriyor hatalar

evet zaten mavi ekran almaktan kullanamıyorum çok seri mavi ekran veriyor. şuan kısa süreliğine evden çıktım eve varınca düzenleyip ekleyeceğim minidumpu
bilgisayarı açamadan 3 kere ardarda mavi ekran verdi ve şuan dram ışığı yanıyor görüntü gelmiyor. tek port ram ile açmayı denicem
Faydası yok derken yine mi mavi ekran aldınız? Aldıysanız minidum paylaşın.

Eğer açamıyorsanız güvenli mod açmayı deneyin. Gene açılmıyorsa format atın sonra mavi ekran alırsanız minidump dosyası paylaşırsınız.

minidumplar

Eğer açamıyorsanız güvenli mod açmayı deneyin. Gene açılmıyorsa format atın sonra mavi ekran alırsanız minidump dosyası paylaşırsınız.

Hocam açılmayan Windows değil, bilgisayar. DRAM ışığı yanıyordu şimdi tek port açınca düzeldi yeniden başlatıp taktım geri RAM'i.
Format atmak istiyorum fakat format atarken mavi ekran alıyorum :D.

Geri
Yukarı