RX 590 Metro Exodus ve GTA 5 FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Netro

Decapat
Daha fazla  
Dostlarım GTA 5 ve Metro Exodus'ta genel olarak 80 - 100 FPS alırken bazı yerlere bakınca 50 ve 60'lara düşüyor. Ekran kartım Gigabyte RX 590. baktığım yerlerde belirli bir nesne veya bir eylem var mı diye araştırıyorum fakat aynı şeylerle karşılaşmıyorum. FPS düşüşünün problemini hala çözebilmiş değilim. AMD sürücülerini en güncel şekilde kullanıyorum. Yardım ederseniz mutlu olurum, teşekkürler.

Evet.
İnternetten baktım. Metro Exodus oyununda yaşadığım sıkıntı anladığım kadarıyla oyundan kaynaklıymış. Benim kartımla alakalı bir problem değil GTX1000 serisi kullananlarda da yaşayanlar varmış. Önerilen ayarları ultra vermişti. Ben ayarları high'a düşürdüm, yine yaşadım o sıkıntıları. Fakat bir videoda Tessellation ayarını kapattığını görmüştüm adamın, bende kapattım ve o sıkıntıdan gözle görülür bir şekilde kayboldu.
Diğer sistem bileşenlerin nedir? İmza kısmının orda yazanlar mı?
İmza kısmında yazanlar evet.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı