RX 590 MH/s olmasından gereken az

Hocam sizin arayüz ile benimki arasında farklar o yüzden tam yardımcı olamıyorum 😞

Bir aklıma gelmişken benim kartım phoenix miner ile 1-1,5 mh daha yüksek alarak çalışıyor. Son olarak kendinize bir hiveos flash disk hazırlarsanız orada hazır ayarlar var onlara telefonunuz üzerinden deneyip gpu durumunu daha iyi görebilirsiniz.
Teşekkür ederim :)

radeon.png
Merhaba, rx580 ile bu ayarlarımı kullanarak 28-29 mh/s elde ediyorum ve 91w elektrik tüketimi sağlıyorum. Şuan ekran kartı çok hava akışı olmayan bir yerde olmadığı için 74 dereceyi kendimce normal karşılıyorum ve fanlar da aşırı hızlı dönmüyor, bulunduğum odada rahatça uyuyabiliyorum iki ekran kartı aktif çalışırken.

Eki Görüntüle 953171
Merhaba, rx580 ile bu ayarlarımı kullanarak 28-29 mh/s elde ediyorum ve 91w elektrik tüketimi sağlıyorum. Şuan ekran kartı çok hava akışı olmayan bir yerde olmadığı için 74 dereceyi kendimce normal karşılıyorum ve fanlar da aşırı hızlı dönmüyor, bulunduğum odada rahatça uyuyabiliyorum iki ekran kartı aktif çalışırken.
Hocam Maks. Frekans'ı neden -15'de kullanıyorsunuz bilmediğimden soruyorum?
Ekran Alıntısı.PNG

Son ayarlarım bunlar. 55C üstüne çıkmadı kontrolüm altında her şey. Yapmamı önerdiğiniz başka ayar var ise deneyebilirim. Ayarları Afterburner üstünden yaptım.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 953559
Son ayarlarım bunlar. 55C üstüne çıkmadı kontrolüm altında her şey. Yapmamı önerdiğiniz başka ayar var ise deneyebilirim. Ayarları Afterburner üstünden yaptım.
Mining yaparken ekran kartının frekansı ile işimiz olmuyor, bu yüzden frekansı düşürüyorum. Frekans düşünce sıcaklık da düşüyor orantılı olarak.

Mining yaparken ekran kartının frekansı ile işimiz olmuyor, bu yüzden frekansı düşürüyorum. Frekans düşünce sıcaklık da düşüyor orantılı olarak.
Ben 20 de kullanıyorum hocam sıkıntı yaratır mı dersiniz? Kartımın sıcaklık derecesi şuan 50-56 derece arası değişiyor.

Ben 20 de kullanıyorum hocam sıkıntı yaratır mı dersiniz? Kartımın sıcaklık derecesi şuan 50-56 derece arası değişiyor.
O bir tık deneme yanılma oluyor bence. Örneğin -50 ye çekersiniz sıcaklık artmasın diye ama bu sefer de kazım hızını 5-10 mh/s civarı olur. En temizi deneyip doğruyu bulmak, belki bir tık arttırdığınızda veya düşürdüğünüzde daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı