RX 590 özel çözünürlük çalışmıyor

Duff

Decapat
AMD RX 590 aldım 2-3 gün önce. CS:GO oynamak istedim ama oyunda 1280x960 çözünürlük yoktu. Önceki kartımda(750 Ti) özel çözünürlük ayarlayıp oluyordu ama AMD ayarlarında özel çözünürlük yapmayı deneyince hata veriyor.

Özel çözünürlük ayarları bu ekran ile uyumlu değil. Ayarlarınızı yeniden yapılandırın ve tekrar deneyin.

(Başkalarına sordum Facebook'da ve onlarda böyle bir hata vermiyormus)

AMD RX 590 aldım 2-3 gün önce. CS:GO oynamak istedim ama oyunda 1280x960 çözünürlük yoktu. Önceki kartımda(750 Ti) özel çözünürlük ayarlayıp oluyordu ama AMD ayarlarında özel çözünürlük yapmayı deneyince hata veriyor.

Özel çözünürlük ayarları bu ekran ile uyumlu değil. Ayarlarınızı yeniden yapılandırın ve tekrar deneyin.

(Başkalarına sordum Facebook'da ve onlarda böyle bir hata vermiyormus)
Ayarları yanlış yaptığınızdan kaynaklı, AMD özel çözünürlük yapma videosundan yardım alın, AMD'de özel yaparken 1-2 ayarı daha değiştirmeniz gerekiyor.

Sadece üstü değil alttaki Yatay ve Dikey Zamanlama Ekranı'nı da oluşturacağınız çözünürlüğe uygun şekilde değiştirmeniz lazım.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-01-04 173506.jpg
    Ek Açıklama 2020-01-04 173506.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 102
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı