RX 590 RDR 2 kaç FPS alırım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buyrun bu video sorunuzu giderecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam örnek video bakabilirsiniz.

Bende FX 8300, RX 580 ve 8 GB RAM var. Ben oyunu Medium-High ayarlarda gayet akıcı oynadım. Sadece şehre girince takılmalar oluyordu biraz ama oynanmayacak gibi değil. Medium-High ayarlarda oynayabilirsiniz. RAM 16 GB olsaydı High-Ultrada oynayabilirdiniz. Bu arada atılan videolar eski olduğu için ordaki sonuçlara bakmayın. Benim baktığımla oynadığım bir değildi çünkü. Oynarken arkada bir şeyler çalıştırmayın daha rahat oynayabilirsiniz.

Önce her şeyi medium'a alın oynamaya başlayın. Daha sonra FPS değerine göre yavaş yavaş artırın ayarları. Benim ayarlarım medium-high-ultra arası 60+ FPS rahat bir şekilde alabiliyorum. Sistemim R5 1600 RX580 16GB 3000 MHz.

60 70 alırsın videolara bakma bende RX590 kullanıyorum ayar yaptım bir tek yansıma kalitesi düşükte geri kalan her şey Ultra High medium arası istersen ayarlarımı veririm oyuna girdigimde bakar yazarım bazı yerlerde 55'e iniyor ama farkedilmiyor fazla 60 FPS olarak akıcı oynuyorum ortalama fpsm 74.
texture ultra anisotropic filtering 16x lighting medium ıllumination high shadow high far shadow ultra ssao off reflection low mirror high water her şeyi low suyun olacak volumetrics medium particle high tesselation high taa high graphics apı vulkan near volumetric resulation medium far vr medium vlq medium uvrr on particle lighiting high soft shadows ultra grass shadows medium long shadows on frssao of water lol rc off taa sharpening full motion blur off rmssa off geometry full grass level ol detail 2 tık yükseltmeli tree quality medium parllax high fur medium decal high tree tes. off
gölge kalitesini düşük yapabilirsin istersen ramden dolayı ya da daha fazla fps için high olanları mediuma çekebilirsin

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı