RX 590 sistemde ses sürücüleri güncel mi?

Berke Eskalen

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarı sıfırladım, Windows 10'u baştan kurdum. BIOS'umu güncelledim. B450M Dragon anakartın sitesinden bütün sürücüleri indirip kurdum. Microsoft sitesinden XNA 4.0 ve Redistributable sürücülerini kurdum.

Sonra ise CCleaner ile sürücü güncellemelerini kontrol ettim, anakart sitesinden indirdiklerimin birkaçını güncelledi. Driver Booster 9.1 programında kontrol ettiğimde ise ses sürücülerinin ve Redistributable 2013'lerin güncel olmadığını söylüyor. Hangisi doğru hangisi güncel kafam karıştı. Nedir doğrusu?

Sakın ha Driver Booster ile işlem yapmayın! Zaten bizde de yasaklıdır. aslında CCleaner falan da gerekli değil. En iyisi sitesinden yüklemektir.

Sakın ha Driver Booster ile işlem yapmayın! Zaten bizde de yasaklıdır. aslında CCleaner falan da gerekli değil. En iyisi sitesinden yüklemektir.
Maalesef çok geç, ben buraya yazmadan önce Driver Booster'da lisansım olmadığı için zaten güncelleyemiyordum. Buraya yazdıktan sonra internette bedava bir lisans anahtarı buldum ve cevap da gelmeyince güncelledim. Şu an ikisinde de güncel diyor, bir sıkıntı çıkar mı acaba?

Bunu bilmek zor. Gerçekten de ne kuracağı belli olmuyor.

Geri
Yukarı