RX 590 UV Yapmak

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar, 75 dereceye ulaşan sıcaklıklardan bıktım. Evet, biliyorum, karta zarar vermez ancak düşük sıcaklık her zaman iyidir.
UV yapmayı bilen bir arkadaş yardım edebilir mi?
AMD programından yapsam daha iyi olabilir aslında ama Afterburner'dan da sıkıntı olmaz.

Afterburner'dan yapmanı öneriyorum, Afterburner'da CTRL + F ile detaylı olarak voltaj/çekirdek hızını ayarlayabilirsin, tavsiyem hiç çekirdek hızına dokunma sadece voltaj kıs ve stabil bir değer bul, voltajı hep 6mV olarak azaltmalısın.

Artı -1 Eksi
Afterburner'dan yapmanı öneriyorum, Afterburner'da CTRL + F ile detaylı olarak voltaj/çekirdek hızını ayarlayabilirsin, tavsiyem hiç çekirdek hızına dokunma sadece voltaj kıs ve stabil bir değer bul, voltajı hep 6mv olarak azaltmalısın.

Aslında Core Volt'u -50
Power limit -10
Yapmayı planlıyordum.

CTRL+F ye bas Afterburner'dan oyunlarda kullandığı mem clock neyse aynısını veya 20 düşüğünü seç 0.25 voltaj düşürüp l ye bas ve benchmark testi aç crash yemesse nereye kadar giderse bir yerden sonra voltaj yetmez.

Aslında Core Volt'u -50
Power limit -10
Yapmayı planlıyordum.

Hayır Power limite dokunma ve dediğim gibi CTRL + F ile açılan yerden yap eğer direk ilk ekrandan Core voltage kısarsan offset verir ve boştaki değerinde voltajını kısmış olursun bu da crash yemen sebep olur, CTRL + F ile açılan yerde voltaj kısmında sağdan 5 noktanın voltajını aynı yaparak düşürmen daha iyi.

after burner.PNG

Şimdi ne yapmam gerekiyor.

Geri
Yukarı