RX 590 UV Yapmak

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar, 75 dereceye ulaşan sıcaklıklardan bıktım. Evet, biliyorum, karta zarar vermez ancak düşük sıcaklık her zaman iyidir.
UV yapmayı bilen bir arkadaş yardım edebilir mi?
AMD programından yapsam daha iyi olabilir aslında ama Afterburner'dan da sıkıntı olmaz.

Bilgisayar yeniden başlatılacak mı bu işlemden sonra.

Dediğim voltaj ayarlarını yap ve direk teste gir eğer testi geçer ise daha çok voltaj düşürebilirsin veya seni tatmin ettiyse o değerde kalabilirsin, eğer ki test esnasında sorun çıkar ve PC kendini yeniden başlatırsa voltaj arttırman gerekecek ve tekrar hatırlatıyorum mininimum voltaj 6mV olarak artıp azalıyor yani örneğin 1050mV ı azalttığında 1043mV olmalı arttırırken de 1056mV olmalı gibi, bunlar örnek tabii.

Gerek yok hocam yeniden başlatılmasına.

after burner uv.PNG

Şimdi herhangi bir kaydetme işlemi falan yapılacak mı direkt kaydediliyor mu?

Dediğim voltaj ayarlarını yap ve direk teste gir eğer testi geçer ise daha çok voltaj düşürebilirsin veya seni tatmin ettiyse o değerde kalabilirsin, eğer ki test esnasında sorun çıkar ve PC kendini yeniden başlatırsa voltaj arttırman gerekecek ve tekrar hatırlatıyorum mininimum voltaj 6mv olarak artıp azalıyor yani örneğin 1050mv ı azalttığında 1043mv olmalı arttırırken de 1056mv olmalı gibi, bunlar örnek tabii.

Ayarları yaptım benchmark yapmasam sıkıntı olur mu?
Böyle kullanacağım daha fazla azaltmıyacağım.

Geri
Yukarı