RX 590 UV Yapmak

Fodenist

Hectopat
Arkadaşlar, 75 dereceye ulaşan sıcaklıklardan bıktım. Evet, biliyorum, karta zarar vermez ancak düşük sıcaklık her zaman iyidir.
UV yapmayı bilen bir arkadaş yardım edebilir mi?
AMD programından yapsam daha iyi olabilir aslında ama Afterburner'dan da sıkıntı olmaz.

Evet sağ alt taraftan demoyu indirip benchmark kısmında firestrike testini yapmalısınız, eğer test etmez iseniz stabil olmayan bir ayar olur yani bu işler böyle olmaz :).

Demo seçeneğini bulamıyorum ücretsiz yazan şeyi indirmek için ücretli sürümü satın almak gerekiyor yazıyor.
Hocam benchmark testi ekran kartının %100 kullanır benchmark testi oyun oynamak ile aynı şeydir.
Ama benchmark testinde voltaj yetmezse test kapanır crash yersiniz.

Afterburner'de FPS test yapmak için bir ayar varmış sanırım onla GTA 5 girsem olmazmı :D.

Demo seçeneğini bulamıyorum ücretsiz yazan şeyi indirmek için ücretli sürümü satın almak gerekiyor yazıyor.

Afterburner'de FPS test yapmak için bir ayar varmış sanırım onla GTA 5 girsem olmazmı :D.

DLC sayfasındasınız çünkü :D, direk ana uygulamanın sayfasına gidin ve sağ altta bulun demo indirme butonunu.

benchmark test.PNG

Programda hiçbir şeyi ellemeden run a tıklıyorum.
DLC sayfasındasınız çünkü :D, direk ana uygulamanın sayfasına gidin ve sağ altta bulun demo indirme butonunu.

benchmark2.PNG

benchmark 1.PNG

Test sonuçları bu şekilde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı