RX 590 ve R5 2600 Sistem İçin Oyun Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlışıkla yazdım.

Oynadıysanız hangi AC oyununu önerirsiniz. Bugüne kadar hiç AC oynamaya fırsat olmadı. Oynamak çok istiyor canım bu aralar. 😀
Son 2 oyunu oynamanı tavsiye ederim.
Diğerleri çok çağa ayak uyduramaz artık.

Bir oyun için verebileceğiniz bütçe nedir?
Witcher 3
R6
Satisfactory
Dying Light
Dark Souls
Cuphead 😆
Sekiro
Rocket League
ETS2
Rust
The Forest
Don't starve together
DOOM - DOOM Eternal 🖤🖤
Mortal Kombat 11
Skyrim
Hoi4 - Eu4
ARK
Payday2
Garry's Mod
Tatlış grafikli oyun isterseniz söyleyin.
Önerileriniz için çok teşekkürler. :) Eu4'te 650 saat ve Hoi4 olmasına rağmen kaldırmadığı için oynayamamıştım. İlk olarak AC sonra Witcher 3 almayı planlıyorum. Rocket League'de alabilirim. Acaba Dark Souls yerine Sekiro: Shadows Die Twice nasıl olur? İyi midir?

Önerileriniz için çok teşekkürler. :) Eu4'te 650 saat ve Hoi4 olmasına rağmen kaldırmadığı için oynayamamıştım. İlk olarak AC sonra Witcher 3 almayı planlıyorum. Rocket League'de alabilirim. Acaba Dark Souls yerine Sekiro: Shadows Die Twice nasıl olur? İyi midir?
Cuphead, Dark Souls, Sekiro'nun alt alta olmasının sebebi 3'üde zor :)
Sekiro yerine Dark Souls alırdım sebebi ise oynayış mantıkları benziyor. Torrent olayına gircekseniz, yapmayın!

Sekiro yerine Dark Souls alırdım sebebi ise oynayış mantıkları benziyor. Torrent olayına gircekseniz, yapmayın!
Torrent olayına girmiyeceğim zaten. Her oyun bittikçe o sıralamadan alıcağım.

Adam orjinal alacagım diyor siz ise destek vereceğinize "Torrent" diyorsunuz oyun yapımcılarına hiç mi saygınız yok !

Çok fahiş fiyattan satılan oyunlar bence torrent oynanmalıdır ki yapımcılar bir şeyin farkına varılsın efendim.

Çok fahiş fiyattan satılan oyunlar bence torrent oynanmalıdır ki yapımcılar bir şeyin farkına varılsın efendim.
Ülkenin sorunu olabilir mi?
Diğer ülkeler 60 birim para öderken biz 200 birime bile mutlu oluyoruz.
Oynamayın ne olacak? PS Kafelerde de oynayabilirsiniz. Torrent için bir sebep yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı