RX 590 ve R5 2600 Sistem İçin Oyun Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu sistemden önce ki sisteminiz de hangi oyunları oynuyordunuz?
Çok oyun oynayamıyorum. Zaten o PC ile yazıyorum şu anda. Eu4, LOL (TF'lerde 05 FPS :( ) Dont Starve Together ( Arkadaşla çok çözemedik sonra saldık) Arkadaşım hediye etmişti Steam'da var Dead By Daylight var ama oynayamadım hiç. Öle yani çok oyun yok.

"Efendim bu kuyumcu çok pahalıya satıyor onu soymalıyım" hesabına geliyor. Sabredersen indirimleri felan olabilir. Forumda da korsan yasak haberiniz olsun.

Ayrıca torrent oynayarak bu oyunların nasıl oldugunu görebilir ona göre de orjinalini satın alabilir.Bir oyun alsa 1-2 saat oynasa sonra beğenmese nasıl geri idae edecek bana söyler misiniz ?
Steam hiç kullanmadınız sanırım.
Bir oyunu sadece satın aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade edeceğiniz oyunu 2 saatten fazla oynamamış olmanız gerekir.

Arkadaşların önerilerine ek olarak Shadow of The Tomb Raider, Mortal Kombat 11 olabilir. Steam Yaz indirimlerini (25 Haziran) bekleyebilirsiniz.

Hoİ4, Cities Skylines, Beholder, Unturned, Assains Creed Unity, Total War Empire, Batman Arkham serisi. Bu oyunlar birbirinden güzel oyunlar oynamanı öneririm.

Çok oyun oynayamıyorum. Zaten o PC ile yazıyorum şu anda. Eu4, LOL (TF'lerde 05 FPS :( ) Dont Starve Together ( Arkadaşla çok çözemedik sonra saldık) Arkadaşım hediye etmişti Steam'da var Dead By Daylight var ama oynayamadım hiç. Öle yani çok oyun yok.
Don't starve together mı :) :) Hadi oynayalım yarın.
Sistem gelene kadar öğrenip bağımlısı olursunuz.

Witcher serisi derim, tek geçerim. Youtube'dan bak Witcher'ın ilk oyununa, bu grafikler ne dersen 2. oyunundan oynamaya başla. 2. oyunda yaptığın seçimlere göre şekilleniyor 3. oyun. Yani direkt Wild Huntdan başlamaktansa 20-25 saatini ayırıb 2.oyunu da oyna derim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı