RX 590 ve Ryzen 5 2600 Sistemde GTA Online Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

aoudhand

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Sistem özelliklerim şöyle:
  • Sapphire RX590.
  • AMD 2600.
  • 8 GB Corsair vegance 3000MHz RAM.
  • Gigabyte B450MS2H.
  • Corsair Carbide Spec 5 kasa ve içinde gelen 550+80 PSU.

Aldığım FPS değerleri ve oyun ayarlarım ektedir. Sizce bu normal mi yoksa anormal bir durum mu var? Windows 10 Home 2004 sürümü yüklü.

Adsız.png
1592484008407.png
a.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windowsunuzu internette satılan ucuz keylerle güncelleyin ilk olarak, kendim kullanıyorum ama Retail olmasına özen gösterin keyin. Bir de GTA 5 ayarlar menüsünden Vsync kapatırsanız daha iyi performans alırsınız. FXAA (hızlı kenar yumuşatma) da etkiler onu da kapatabilirsiniz. İyi sosyaller :)

Windowsunuzu internette satılan ucuz Key'lerle güncelleyin ilk olarak, kendim kullanıyorum ama Retail olmasına özen gösterin Key'in. Bir de GTA 5 ayarlar menüsünden V-Sync kapatırsanız daha iyi performans alırsınız. FXAA (hızlı kenar yumuşatma) da etkiler onu da kapatabilirsiniz. İyi sosyaller :)

Hocam Windows etkinleştirilmiş olması FPS'yi etkiler mi?

Hocam Windows etkinleştirilmiş olması FPS'yi etkiler mi?
Birbirleri ile çok bağı yok ancak etkilediği durumlar da var tabii. Örneğin Windows etkinleştirilmediğinde Windows driverlerine güncelleme gelmediği için sadece oyun değil sistem performansını da etkiler ama çok da problem değil.

Birbirleri ile çok bağı yok ancak etkilediği durumlar da var tabii. Örneğin Windows etkinleştirilmediğinde Windows Driver'lerine güncelleme gelmediği için sadece oyun değil sistem performansını da etkiler ama çok da problem değil.

Ben Windows 10 etkinleştirilmediğinde de Driver güncellemesi alıyor diye biliyorum. Sadece birkaç özelleştirmeyi yapamıyorsun sanırım.

Ben Windows 10 etkinleştirilmediğinde de Driver güncellemesi alıyor diye biliyorum. Sadece birkaç özelleştirmeyi yapamıyorsun sanırım.
Bana gelmedi 2.5 ay boyunca etkinleştirmeden kullandım. Bana öyle denk gelmiş olabilir. Windows'u etkinleştirdikten sonra sık sık güncelleme almaya başladım.

Geri
Yukarı