RX 590 Wattman Hatası

atscan

Hectopat
Önceden aynı hatayı alıyordum fakat bir sonraki sürümü kurunca geçmişti. Şu an en güncel sürücü kurulu aynı hatayı almaya başladım tekrardan. O.C yaptığım zaman çok az yapıyorum bu arada 1-10 arası arttırıyorum oyundan atıyor PC donuyor reset atınca kendine geliyor ne yapmam lazım?

-Sapphire RX 590 8 GB Nitro+ ekran kartına sahibim

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden aynı hatayı alıyordum fakat bir sonraki sürümü kurunca geçmişti. Şu an en güncel sürücü kurulu aynı hatayı almaya başladım tekrardan. O.C yaptığım zaman çok az yapıyorum bu arada 1-10 arası arttırıyorum oyundan atıyor PC donuyor reset atınca kendine geliyor ne yapmam lazım?

-Sapphire RX 590 8 GB Nitro+ ekran kartına sahibim
Hangi PSU'yu kullanıyorsunuz ? Detaylı sistem belirtir misiniz ?

Denetim masası-Donanım ve Ses-Güç seçenekleri solda Güç düğmesinin yapacaklarını seçin-Şu anda kullanılmayan ayarları değiştir-Hızlı başlatmayı aç tikini kaldırıp deneyin.

Yaptım ama değişmiyor şimdi de aynı hatayı verdi.
Gerçekten yardıma ihtiyacım var bu konuda bıktım yani. İçim sıkılıyor...

PSU'dan kaynaklı değil, o hata başka bir sürücüyle geçebilir. AMD bu konuyla pek ilgilenmiyor. Bu hata birçok kişide de oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı