RX 590'lı DADG2 Alınır mı?

egeyurtsuz

Hectopat
Öncelikle merhaba. Sizden yardım almam gerek. DADG2 RX590 Gaming oldu. Şimdiki hali alınır mı? Şimdiki fiyatı 4300TL. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
RX590 ile seçili durumdaki kasa fırın sıcaklıklarına ulaşır iç hacmi az nefes almayan bir kasa. R5 2600 stok fanı zaten kötü oyunlarda 85 derece nin altına inmez işlemci. Ekran kartı 90 derecelere ulaşır. seçenekler içerisinde tek iyi hava sirkülasyonu olan kasa
Cooler Master MasterBox K500L ama oda ekstra 400 tl fiyat arttırıyor ve bana kalırsa değmez.
daha az ısınan bir ekran kartı daha iyi olacaktır. örneğin seçenekler arasında ASUS Geforce DUAL GTX1660 Ti OC 6GB GDDR6 artı 570 lira maliyeti var

RX590 ile seçili durumdaki kasa fırın sıcaklıklarına ulaşır iç hacmi az nefes almayan bir kasa. R5 2600 stok fanı zaten kötü oyunlarda 85 derece nin altına inmez işlemci. Ekran kartı 90 derecelere ulaşır. seçenekler içerisinde tek iyi hava sirkülasyonu olan kasa
Cooler Master MasterBox K500L ama oda ekstra 400 tl fiyat arttırıyor ve bana kalırsa değmez.
daha az ısınan bir ekran kartı daha iyi olacaktır. örneğin seçenekler arasında ASUS Geforce DUAL GTX1660 Ti OC 6GB GDDR6 artı 570 lira maliyeti var
Talihsiz olmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı