RX 6000 serisine AFMF (AMD Fluid Motion frames) desteği geldi

Nihai driver olmadığı için afterburner uyumlu güncellemeyi almadı AFMF için. Overlay olarak AMD'ninkini baz alın.

Bu otomatik kapanma nedir? Önceki sürümlerde de ben yaşamadım böyle biseyi

Bu arada mutlaka temiz kurulum yaparak yükleyin preview driverları. Ben cleanup utility kullanıyorum.

Nihai driver olmadığı için Afterburner uyumlu güncellemeyi almadı AFMF için. Overlay olarak AMD'ninkini baz alın.

Bu otomatik kapanma nedir? Önceki sürümlerde de ben yaşamadım böyle bir şeyi

Bu arada mutlaka temiz kurulum yaparak yükleyin Preview driverları. Ben cleanup Utility kullanıyorum.

Bak mesela normalde Starfield 45 FPS falan alıyorsun tamam mı? Afmf açtın FPS 100 oldu %1 Low 80 falan ani hareketlerde bu değer eski haline dönüyor. Bu da dezavantaj. Ancak bunu düzeltmek zor olmaz diye düşünüyorum.

Nihai driver olmadığı için afterburner uyumlu güncellemeyi almadı AFMF için. Overlay olarak AMD'ninkini baz alın.

Bu otomatik kapanma nedir? Önceki sürümlerde de ben yaşamadım böyle biseyi

Bu arada mutlaka temiz kurulum yaparak yükleyin preview driverları. Ben cleanup utility kullanıyorum.
O zaman bu afmf benım pc için cennet gibi bir şey r6 da en yüksek ayarda 1440p(dell alienware aw2723df) de maksimum 265 fps alabiliyordum sımdı 300 üzeri tabi cok ani hareketlerde takılma oluyor ama çatışmada böyle bir şey yaşamadım

O zaman bu afmf benım pc için cennet gibi bir şey r6 da en yüksek ayarda 1440p(dell alienware aw2723df) de maksimum 265 fps alabiliyordum sımdı 300 üzeri tabi cok ani hareketlerde takılma oluyor ama çatışmada böyle bir şey yaşamadım
Bir de sürücü de smart technology kısmında tek tıkla oc kısmı bende desteklenmiyor yazıyor, herkeste öyle mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı