RX 6400 alınır mı?

Çok sağ olun RAM'i bu RAM ile değiştireceğim hem de bütçeme daha uygun.
Hocam o bütçe içerisinde en iyisi sizinkisi sanırım. Hava akışı problemi var ama 900tllik mesh panel kasa satıyorlar malzeme kalitesi çöp oluyorlar. Xigmatek iyi markadır diye buldum ama memnun kalmayan çok insan var. İstediğiniz kasayı alabilirsiniz. Biraz iyi bir kasa için bütçeyi arttırmak gerek ayrı konu açabilirsiniz detaylı bilgisi olan varsa kasa atabilir bende baya araştırdım yani.

Hocam o bütçe içerisinde en iyisi sizinkisi sanırım. Hava akışı problemi var ama 900TL'lik mesh panel kasa satıyorlar malzeme kalitesi çöp oluyorlar. Xigmatek iyi markadır diye buldum ama memnun kalmayan çok insan var. İstediğiniz kasayı alabilirsiniz. Biraz iyi bir kasa için bütçeyi arttırmak gerek ayrı konu açabilirsiniz detaylı bilgisi olan varsa kasa atabilir bende bayağı araştırdım yani.

Peki sağ olun sizide yordum iyi günler dilerim.

Hocam o bütçe içerisinde en iyisi sizinkisi sanırım. Hava akışı problemi var ama 900tllik mesh panel kasa satıyorlar malzeme kalitesi çöp oluyorlar. Xigmatek iyi markadır diye buldum ama memnun kalmayan çok insan var. İstediğiniz kasayı alabilirsiniz. Biraz iyi bir kasa için bütçeyi arttırmak gerek ayrı konu açabilirsiniz detaylı bilgisi olan varsa kasa atabilir bende baya araştırdım yani.
Hava çıkışları iyi değil.

Peki sağ olun sizide yordum iyi günler dilerim.
Ssdlerde 500gb 800den başlıyor hdd almanızı öneririm ama seagete olsa daha mantıklı olur.

Hava çıkışları iyi değil.
Marka iyi değil.

Son düzenleme:
Ssdlerde 500gb 800den başlıyor hdd almanızı öneririm ama seagete olsa daha mantıklı olur.

Marka iyi değil.
Önemli olan marka değil model, ayrıca Dark markası kötü bir marka da değil, F/P ürünler üreten bir marka ve sizin attığınız hava girişi bile olmayan Xigmatek kasadan daha iyi bir model.

Yeni konular

Geri
Yukarı