RX 6400 alınır mı?

Ürün elinize ulaştı mı? Bende i3 10100F ile RX6400 8 GB RAM almayı planlıyorum.

Yok hocam daha almadım ama alacağım büyük ihtimal ama size örenim PCI 4.0 ve de 16 g RAM'li bir PC toplamanız bütçenizi söylerseniz belki buluruz.

2.el düşünüyor musunuz?

Hocam o bütçe ile sizin topladığınız yeterli sadece RAM'i 16 GB yapmaya çalışın bir de 2.el toplarsanız çok daha iyi toplarsınız.
Bugün ikinci el rx 570 4 gb 16gb ram ryzen 3100 lük sahibindende ürün satın aldım. Desisi yüksek geldiği için iptal oldu şuanda paramın yatmasını bekliyorum. Aklınızda 0 veya ikinci el sistem varsa önerilere herzaman açığım.

Bugün ikinci el rx 570 4 gb 16gb ram ryzen 3100 lük sahibindende ürün satın aldım. Desisi yüksek geldiği için iptal oldu şuanda paramın yatmasını bekliyorum. Aklınızda 0 veya ikinci el sistem varsa önerilere herzaman açığım.
Aynı zamanda ikinci el alırsam max 6500 tl civarında almam benim için daha iyi olacaktır.

Bugün ikinci el RX 570 4 GB 16 GB RAM Ryzen 3100'lük sahibindende ürün satın aldım. Desisi yüksek geldiği için iptal oldu şu anda paramın yatmasını bekliyorum. Aklınızda 0 veya ikinci el sistem varsa önerilere her zaman açığım.

Aynı zamanda ikinci el alırsam Max 6500 TL civarında almam benim için daha iyi olacaktır.

Hocam sahibinden bakacağım nerede oturuyorsunuz bir de bütçeyi 200-500 TL aşa sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı