RX 6400 i3 10100F League of Legends değişken performans

Hiç oynamadım.
Aynı sorunu Cyberpunk 2077, Ghost Recon Wildlands, Mafia 2 Definitive Edition, Mafia Definitive Edition da yaşıyordum Csm yi açınca düzeldi Amd Sam i açınca da takılma sorunları yaşanıyordu.
Cyberpunk'ta bende yaşamıştım sildiydim o yüzden. Csm yi açtım oyunları test edeceğim umarım bende de düzelir :D kartı aldığıma pişmandım. Sam desteği sanırım bende yok.

rx6400 ile ultra 1080p rdr oynadım 70 fps r5pro4650g 4.3 oc işlemci ile lolde de 200 fps alıyorum 1080p ultra da sizde bir sorun var güncellemelerinizi kontrol edin bence

Sorma birde PCI-E 3 olunca işkence gibi geliyor. Acaba bu oyun rahat oynanır mı diye düşünmeden oyun indiremiyoruz resmen.
Evet hocam 100 GB oyun indiriyorum sonra indirdiğime pişman oluyorum.

rx6400 ile ultra 1080p rdr oynadım 70 fps r5pro4650g 4.3 oc işlemci ile lolde de 200 fps alıyorum 1080p ultra da sizde bir sorun var güncellemelerinizi kontrol edin bence
9 aydır bu sorunu yaşıyorum çok farklı yöntemler denedim düzelmemişti, lanet gibi bir şey hocam.

Rdr 2 yi ultra oynaman imkansız gibi birşey oyunun ayarladığı ayarlarla ultra oynuyorsundur .
Rdr2 yi bende oynuyorum evet ama 1080 de ultra rahat oynayamazsın.

Rdr 2 yi ultra oynaman imkansız gibi birşey oyunun ayarladığı ayarlarla ultra oynuyorsundur .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu amd fsrsiz aldığım fps amd fsr özelliğini açınca 60-75 fps arası sabit değer alıyorum. neden yalan söyleyeyim hocam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu amd fsrsiz aldığım fps amd fsr özelliğini açınca 60-75 fps arası sabit değer alıyorum. neden yalan söyleyeyim hocam?
Farkettiysen kaplama kalitesini yüksek e ayarlıyor.

Hocam 7 tane oyunda denedim ve hala oyunlarda takılmalar mevcut, biostan UEFI yerine CSM seçtiydim dediğiniz gibi ama faydası olmadı, acaba hangi driveri kullanıyorsunuz?

Hocam 7 tane oyunda denedim ve hala oyunlarda takılmalar mevcut, biostan UEFI yerine CSM seçtiydim dediğiniz gibi ama faydası olmadı, acaba hangi driveri kullanıyorsunuz?
En son sürüm yüklü (23.4.3). Bende de bazı oyunlarda takılmalar oluyor ya sinir krizi geçirtir adama. Yeni sistem aldık halimize bak.
Rdr 2 de o çubuğu sona aldım ultraya alıyor (Tam olarak değil) iyi oynanıyor gibi fakat arasıra fps droplar yaşanıyor. Cyberpunk ta'da fps drop yaşanıyor yavaşlıyor oyun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı