RX 6400 ile i5 9400F darboğaz yapar mı?

Daha fazla  
Merhaba. Ben GT 730 kullanıyorum ve bu kartdan hiç memnun değilim çoğu oyunu 720p Low'da oynamak zorunda kalıyorum bu sorundan kurtulmak için bir kart almak istiyorum. 3300 TL fiyat bandında RX 6400 ekran kartını uygun gördüm ama darboğaz olur mu bilmiyorum RX 6400 ve i5 9400F darboğaz yapar mı hocam?

Merhaba. Ben GT 730 kullanıyorum ve bu kartdan hiç memnun değilim çoğu oyun 720p Low'da oynamak zorunda kalıyorum bu sorundan kurtulmak için bir kart almak istiyorum. 3300 TL fiyat bandında bunu uygun gördüm ama darboğaz olur mu bilmiyorum RX 6400 ve i5 9400F darboğaz yapar mı hocam?

Aynı işlemciye sahibim ve bu kartı bende alacağım çok araştırdım çok sordum. Darboğaz yapmaz ve 2700 civarında satılıyor o kart.

Yapmaz. Bir de 2800'e var kart.

Teşekkürler. Evet o kartı bende görmüştüm ama ısınma sorunu olacağını düşündüm.

2060'a kadar besler o işlemci.
teşekkürler

Aynı işlemciye sahibim ve bu kartı bende alacağım çok araştırdım çok sordum. Darboğaz yapmaz ve 2700 civarında satılıyor o kart.

Teşekkürler. 2700 civarında olan kartda ısınma sorunu olacağını düşünüyorum.

Teşekkürler.

Yok dostum kart TDP değeri 53 watt zaten ısınmaz. Benim arkadaşım aldı ve adam en fazla 65 derece alıyor.

Teşekkürler.

Hocam ısıncağını düşündüğünüz kart şu an bende var ve herhangi bir ısınma problemi yok. Gönlünüz rahat olabilir ki zaten internette bir sürü video var onlardan da bakabilirsiniz sıcaklıklara.

Hocam ısıncağını düşündüğünüz kart şu an bende var ve herhangi bir ısınma problemi yok. Gönlünüz rahat olabilir ki zaten internette bir sürü video var onlardan da bakabilirsiniz sıcaklıklara.
teşekkürler hocam sizin kartınız bumu Amazon.com.tr

Yapmaz. Bir de 2800'e var kart.

Tek fanlı hiç güzel değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı