RX 6400 nasıl garantiye gönderilir?

Trendyol'dan aldığım ekran kartını garantiye göndereceğim kart RX 6400. satıcıda GarajOnline. Direkt GarajOnline'ye mi göndermeliyim? Yoksa Trendyol üzerinden mi göndermeliyim? Trendyol üzerinden göndereceksem nasıl yapmalıyım?

Trendyol'dan aldığım ekran kartını garantiye göndereceğim kart RX 6400. satıcıda GarajOnline. Direkt GarajOnline'ye mi göndermeliyim? Yoksa Trendyol üzerinden mi göndermeliyim? Trendyol üzerinden göndereceksem nasıl yapmalıyım?

GameGaraj ile garaj Online aynı firmadır GameGaraj sitesine girin altta teknik servis yazıyor orada adres bilgileri var kutunun içine sorun ile ilgili yazıyı yazın gönderin zaten kargo bilgilerinizi kutuya yapıştırır korunaklı olmasına özen gösterin.

GameGaraj ile garaj Online aynı firmadır GameGaraj sitesine girin altta teknik servis yazıyor orada adres bilgileri var kutunun içine sorun ile ilgili yazıyı yazın gönderin zaten kargo bilgilerinizi kutuya yapıştırır korunaklı olmasına özen gösterin.

Eğer garanti belgesinde ithalatçı GameGaraj yazıyor ise geçerli.

PowerColor. GarajOnline'yi aradım bize gönderin bakalım dediler. Marka için bir şey demediler.
O zaman onlara yollayın hocam. Ama yollarken mutlaka kutunun videosunu fotoğraflarını çekin. Kargoda ezilme vs. bir şey olursa elinizde kanıt olsun.

Trendyol'da iade kargo kodu oluştur diyor bunun benim sorumla alakası yok değil mi? Normal olarak göndereceğim Trendyol üzerinden değil.
Siz bence GarajOnline'yi tekrar arayın bilgi alın. Emin değilim ama Trendyol'dan bu şekilde başvuru yaparsanız ürün iade için Red ya da Onay sürecine girer Red alırsa size geri yollarlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı