RX 6400'ü bakım için garantiye nasıl yollanır?

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi Sosyaller.

Amazon üzerinden 24 Ağustos 2022 tarihinde RX 6400 ekran kartı almıştım. Ekran kartı geldiğinden beri sadece bloğun üstündeki ve arasındaki tozları temizledim. Garanti etiketi yırtılmaması için termal pad ve macunlara dokunmadım. Bunun bakımını nasıl yaptırabilirim? İlk defa böyle bir şey yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı kartı (aynı mı bilmiyorum bendeki Sapphire Pulse) Temmuz 2022'den beri kullanıyorum lakin hiç temizlemedim bile. Firmaya mail atarak ya da arayarak ulaşabilirsin, arena yapıyordu yetkili servisliğini en son, değişmedi ise ulaşabilirsin.

Ben de aynı kartı (aynı mı bilmiyorum bendeki Sapphire Pulse) Temmuz 2022'den beri kullanıyorum lakin hiç temizlemedim bile. Firmaya mail atarak ya da arayarak ulaşabilirsin, arena yapıyordu yetkili servisliğini en son, değişmedi ise ulaşabilirsin.

Aman Allah kimseyi arena garanti servisine düşürmesin onun yerin ekendim açarım kartı daha iyi.

Sıcaklıklar yüksek değilse bakım yaptırmana gerek yok.

Hocam sıcaklıklarda şu şekilde bir yükselme var 60 derece fan açıyor önceden 50 dereceden 60 dereceye çok yavaş çıkıyordu şimdi oyunu açınca 3 4 dk sonra 60 derece olmuş oluyor.

Aman Allah kimseyi arena garanti servisine düşürmesin onun yerin ekendim açarım kartı daha iyi.

Hocam sıcaklıklarda şu şekilde bir yükselme var 60 derece fan açıyor önceden 50 dereceden 60 dereceye çok yavaş çıkıyordu şimdi oyunu açınca 3 4 dk sonra 60 derece olmuş oluyor.
Çok iyi sıcaklıklar boş yere yollama.

Yeni konular

Geri
Yukarı