RX 6500 XT ekran kartı ASUS Prime Z270-P ile uyumlu mudur?

hm anladım hocam çok saol bir de bir sorum daha olacaktı

amd ekran kartlarında çok yazılımsal sorunlar oluyor diyenler vardı problem çıkarır mı sence
R9 serisi kullandım. Onda Windows ile bazen oyunlardan sonra Wattman bildirimi vardı. Ama ben bunu da bir sorun olarak görmüyordum. Zaten oyunlarla işim yok. Çocuklar oynuyor. Ben sağlığını, bakımını falan sağlıyorum işte.

GNU/Linux tarafında, oyunlar dahil hiçbir ekran kartı ile sorun görmedim.

RX 400, 500 ve 5000 serisi kullanmadım.
RX 6700 XT kullanıyorum. Şimdiye kadar ne Windows ne de GNU/Linux ile bir sorun görmedim.

R9 serisi kullandım. Onda Windows ile bazen oyunlardan sonra Wattman bildirimi vardı. Ama ben bunu da bir sorun olarak görmüyordum. Zaten oyunlarla işim yok. Çocuklar oynuyor. Ben sağlığını, bakımını falan sağlıyorum işte.

GNU/Linux tarafında, oyunlar dahil hiçbir ekran kartı ile sorun görmedim.

RX 400, 500 ve 5000 serisi kullanmadım.
RX 6700 XT kullanıyorum. Şimdiye kadar ne Windows ne de GNU/Linux ile bir sorun görmedim.
hm anladım oyunlarda da pek sorun yaratmaz zaten gaming kartı yani wattman bildirimi nedir onu bilmiyorum

Zaten RX 6xxx serisinde olmadığı söyleniyor. Ki ben de görmedim.
WattMan hakkında bilgi:

Anladım çok teşekkürler usta kafamdaki soru işaretlerini yanıtladığın için.

Zaten RX 6xxx serisinde olmadığı söyleniyor. Ki ben de görmedim.
Wattman hakkında bilgi:
bu arada pci 4.0 yapabileceğim işlemciler önerir misin ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur

Son düzenleme:
Anladım çok teşekkürler usta kafamdaki soru işaretlerini yanıtladığın için.

bu arada pci 4.0 yapabileceğim işlemciler önerir misin ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur
AMD tarafında:
B550 anakart
Ryzen 3 3300x
Ryzen 5 3600

Intel tarafında:
i3-12100f işlemci + H610 - B660 anakart
i5-11400f işlemci + H510 - B560 anakart

Yeni konular

Geri
Yukarı