RX 6500 XT ekran kaydı alamama

Bütçe
0

Aliiiii24

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zaman içerisinde i5 10400F | XFX quıck 210 RX 6500 XT | 16 GB RAM | bulunan bir sistem aldım. Yanına da 144 Hz bir monitör aldım. AMD software uygulamasında kayıt ve yayın kısmı çıkmıyor, biraz araştırdım ve konu açtım. Ekran kaydı özelliğinin ( encode ) özelliğinin bu karta daha gelmediğini öğrendim. Bu kart oyunlarda iyi performans veriyor ama video alamama kısmı biraz canımı sıkıyor açıkçası. Sizce bu karta ilerleyen günlerde gelecek güncellemelerle kayıt alma özelliği gelir mi? Bunun hakkında düşüncelerinizi merak ettim, yeni bir kart. Böyle olması can sıkıyor. Teşekkürler.

Bildiğim üzere böyle bir özellik gelmeyecek, Xbox Game Bar uygulamasından kayıt alabilirsiniz gayet iyi çalışıyor bilgisayarımın özellikleri iyi olmamasına rağmen.

Bildiğim üzere böyle bir özellik gelmeyecek, Xbox Game Bar uygulamasından kayıt alabilirsiniz gayet iyi çalışıyor bilgisayarımın özellikleri iyi olmamasına rağmen.
Kayıt özelliği kartta olmadığı için ekran kaydetme seçeneği Xbox da da açık değil. OBS üzerinden işlemciden çekmeye çalıştığımda da, görüntü biraz kötüleşiyor.

Kayıt özelliği kartta olmadığı için ekran kaydetme seçeneği Xbox da da açık değil. OBS üzerinden işlemciden çekmeye çalıştığımda da, görüntü biraz kötüleşiyor.
Evet, benim Vega 8 ekran kartında da encoder yok sanıp kayıt alabileceğimi düşündükten sonra RX 6400 ekran kartını sipariş geçtim, Vega 8'de bile kasmadan kayıt alabiliyorken RX 6400'de kayıt alamadığımı, OBS ile alınca da işlemcim kötü olduğu için çok kötü gözüktüğünü görünce 1 gün geçmeden iade ettim.

Geri
Yukarı