RX 6500 XT için 4 GB VRAM yeterli mi?

Turbox AMD sistem dizmeye mi başladı nasıl 15k oluyor bu sistem.

Bu devirde 12-13K TL bütçede R5 5500 RX 6600 sistem bulunuyor gayet kaliteli bir biçimde. Intel Arc içeren sistemler 11-12K TL olarak satışa çıkıyor alınır Intel kart kullanmak istemezse 4000-5000 TL olarak satılır zaten Intel kartlar bu devirde hazır sistem çıkması oluyor. Satar ve 6600XT gibi kartlar alır ikinci elden.

Hocam bu bütçede indirim dönemlerinde 4060 R5 5600 oluyor en iyisi arkadaş İtopya'nın kasım indirimlerini beklesin 15-16k arasına bunlardan daha iyi kasalar görür.

Bu devirde 12-13K TL bütçede R5 5500 RX 6600 sistem bulunuyor gayet kaliteli bir biçimde. Intel Arc içeren sistemler 11-12K TL olarak satışa çıkıyor alınır Intel kart kullanmak istemezse 4000-5000 TL olarak satılır zaten Intel kartlar bu devirde hazır sistem çıkması oluyor. Satar ve 6600XT gibi kartlar alır ikinci elden.

Hocam bu bütçede indirim dönemlerinde 4060 R5 5600 oluyor en iyisi arkadaş İtopya'nın kasım indirimlerini beklesin 15-16k arasına bunlardan daha iyi kasalar görür.

Daha geçengün İtopya'da gördüm 16k TL 4060 R5 5600 içeren bir sistem.

Tabii ki hocam. Yayıncıların veya YouTuber'ların da indirimli kasaları oluyor. Onları da kovalamak lazım.

Hocam 15k değil sistem 13 k ben bütçemi söyledim arkadaşa.

Kasa Vento yap bütçe varsa.

Buna cikarsa bunu al.

Kasa Vento yap bütçe varsa.

Buna cikarsa bunu al.

Planet ya da Vulcan olan sistemi alın geçin hocam. Bütçeniz yoksa RX 6600 içeren sistemi de alabilirsiniz.

Planet ya da Vulcan olan sistemi alın geçin hocam. Bütçeniz yoksa RX 6600 içeren sistemi de alabilirsiniz ama kasayı Vento yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

Hocam kasayı inceledim güzel ama kafama bir şey takıldı bütün bileşenlerde seçildi yazıyor ama anakart ta bir şey yazmıyor bir sıkıntı çıkar mı?

Hocam kasayı inceledim güzel ama kafama bir şey takıldı bütün bileşenlerde seçildi yazıyor ama anakart ta bir şey yazmıyor bir sıkıntı çıkar mı?

Hangi sistemde hocam.

Baktım şimdi bir sorun yaratmaz hangisi size uygunsa alın geçin. Bu sistemler pişman etmez sizi.

Anakart secmen lazim. Varsayilan anakart stoku bitmis.

Geri
Yukarı