RX 6500 XT oyunları yüksek-ultra ayarlarda oynatır mı?

• Konuyu başlatan Afur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 857

Afur

Hectopat
Arkadaşlar 3-4 bin civarı bir ekran kartı almayı düşünüyorum.
(Markasını tam hatırlamadığım eskiden beri kullandığım bir PSU var, 550W değerinde)

Genellikle hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum, tek oyunculu. Oynayacağım oyunun, konsolda Türkçe desteği var ise konsol üzerinden oynamaktayım. Bulunmuyor ise PC üzerinden Türkçe yama ile oynuyorum. Kısacası bu ekran kartı ile çıkmış ve çıkacak olan oyunları 1080p yüksek ve/veya ultra ayarlarda oynatır mı?

Sistemim:

AMD Ryzen 5 5600G - Gigabyte B450-M S2H - Kingston HyperX Fury Beast 3200 MHz 2x8

Son düzenleme:
Arkadaşlar 3-4 bin civarı bir ekran kartı almayı düşünüyorum.
(Markasını tam hatırlamadığım eskiden beri kullandığım bir PSU var, 550W değerinde)

Genellikle hikaye tabanlı oyunlar oynuyorum, tek oyunculu. Oynayacağım oyunun, konsolda Türkçe desteği var ise konsol üzerinden oynamaktayım. Bulunmuyor ise PC üzerinden Türkçe yama ile oynuyorum. Kısacası bu ekran kartı ile çıkmış ve çıkacak olan oyunları 1080p yüksek ve/veya ultra ayarlarda oynatır mı?

Sistemim:

AMD Ryzen 5 5600G - Gigabyte B450-M S2H - Kingston HyperX Fury Beast 3200 MHz 2x8 - WD Blue 250 GB SSD - Diamond Dark Elite Mesh - SteelSeries Arctis 5 (2019) - SteelSeries Rival 3 Wireless
İkinci el Rx6600 bakın

Arkadaşlar 2. ele güven duymuyorum, Mining olayları dolayısıyla. 3-4 bine sıfır alınabilecek kart yok mu, yüksek/ultrada oynatacak bir ekran kartı?

Yeni konular

Geri
Yukarı