RX 6500 XT Pulse alınır mı?

506495

Centipat
İyi günler son zamanlarda ekran kartı fiyatları düştü. Ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Yaza kadar beklemeli miyim yoksa alayım mı? Benim kartım tek fanlı çift fanlıya geçmek istiyorum. Bu kartı önerir misiniz?
Sapphire Radeon RX 6500 XT Pulse 4 GB GDDR6 64 Bit ekran kartı.

Benim kartım görseldeki.

Dosya Ekleri

• 88AD210E-CBB3-48B7-8A24-C3D3A828A128.jpeg
    88AD210E-CBB3-48B7-8A24-C3D3A828A128.jpeg
    119,1 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler son zamanlarda ekran kartı fiyatları düştü. Ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Yaza kadar beklemeli miyim yoksa alayım mı? Benim kartım tek fanlı çift fanlıya geçmek istiyorum. Bu kartı önerir misiniz?
Sapphire Radeon RX 6500 XT Pulse 4 GB GDDR6 64 Bit ekran kartı.

Benim kartım görseldeki.

Bütçe nedir, hangi amaçla kullanacaksın reis?

Hocam zaten performansta kayda değer bir değişiklik olmayacak, yaza kadar bekle. Beklemeyeceksen de 1650s'den 6500xt'ye geçip fiyat farkı ödemek çok saçma olur.

1650 Super daha iyi diyemem. İkisi de hemen hemen aynı. Bir oyunda biri fazla FPS verirken diğer oyunda öbürü daha fazla verebilir. Gereksiz para harcamış olursunuz hocam.

İki Kart'ın performansları çok çok yakın değiştirmek çok mantıklı değil ancak illaki değiştirmek istiyorsanız yaza düşer mi sorusunun cevabı piyango bana çıkar mı demek gibi bir şey evet ekran kartı fiyatları düşüyor ancak Dolar'ın hali ne olur bilinmez o yüzden her zaman şimdiden hareket etmek daha iyidir.

Kullanıyorum 1 aydir memnunum. Ama PCI 3.0 sa sistemin elindeki karttan gecmek cok aşırı saçma olur. Eger ki 4.0 sa sistemin 1660 denk neredeyse kart ama yine de saçma elindeki kart fazla FPS farki yok bence hiç bulasma.

Geri
Yukarı