RX 6500 XT ve i3 10100F sistem alınır mı?

@levon1 kasa ve RAM elinizde var galiba yazmamışsınız onları. Ona göre bir tavsiyede bulunacağım.
Evet onlar var 2 adet de SSDim var c/d olarak kullanıyorum.

Ek:

9000 TL oldu bu şekilde diğer ufak tefek SSD vs. harcamalar dahil sizce nasıl?

@levon1 parçaları yanlış sitelerden seçmişsiniz bence daha ucuza gelebilir.

High Power Performance Gold GD HP1-J600GD-F12S 600 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu psu zaten sizin seçmiş olduğunuz güzel bir psu.

Hava soğutma olarak ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat veya Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu olabilir T6 içinden lga 1700 kiti çıkmıyor diye yazılmıştı bir kaç kez emin olmak lazım.

@levon1 parçaları yanlış sitelerden seçmişsiniz bence daha ucuza gelebilir.

High Power Performance Gold GD HP1-J600GD-F12S 600 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu psu zaten sizin seçmiş olduğunuz güzel bir psu.

Hava soğutma olarak ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat veya Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu olabilir T6 içinden lga 1700 kiti çıkmıyor diye yazılmıştı bir kaç kez emin olmak lazım.
Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum.

Rica ederim. @Vio 'nun dediği gibi PCle 3.0 ile PCle 4.0 arasında bir fark söz konusu RX 6500XT tarafında. Ortalama olarak aynı fiyata 4.0 almak varken neden 3.0 alasınız.
Evet dediğiniz gibi i3 12100 ve önerdiğiniz anakartı not aldım muhtemelen de bunları alacağım yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı