RX 6500 XT ve R5 5500 sistem alınır mı?

Öncelikle iyi günler. Yeni bir PC almak istiyorum, hem oyun ihtiyaçlarımı hem de genel ihtiyaçlarımı karşılasın istiyorum. Oyun oynamak derken örnek veriyorum RDR2 veya onun seviyesinde oyunlar gibi değil. CS:GO, TF2, GTA 5, Fortnite, Dying Light gibi oyunlar. Çok sistem isteyen değil yani. 2 tane PC buldum, birincisi: KAANFLIX-BING/AMD Ryzen 5 5500/ASUS TUF GAMING Radeon RX 6500 XT OC 4GB/16GB DDR4/500GB NVME M.2 SSD/Geforce Espor PC |ITOPYA.COM ikincisi:ERAY-SUPER/AMD Ryzen 5 5500/MSI Radeon RX 6500 XT MECH 2X 4G OC/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM. Sizce bunlardan biri ihtiyaçlarımı karşılar mı? Bu PC'ler çok ısınır mı?
Kaanflix olan sistem daha mantıklı hocam f/p olarak da daha iyi fakat ram i 106 tl daha arttırıp 3600 mhz ve ssd yi de 600 tl arttırıp 1 tb yapmak daha mantıklı olur.

Kaanflix olan sistem daha mantıklı hocam f/p olarak da daha iyi fakat ram i 106 tl daha arttırıp 3600 mhz ve ssd yi de 600 tl arttırıp 1 tb yapmak daha mantıklı olur.
Hiçbir türlü 6500 XT mantıklı değil. Bu parayı verip 4 GB VRAM'li ekran kartı olan sistem almak mantıklı değil. Hele de az üstüne 6600, A750 sistemler varken.

Siz bana benim sizlere attığım bilgisayarların iyi olup olmadığını söyleseniz yeter tartışmaya gerek yok.

İyi degil. Fiyatina gore kotu. VRAM yetersiz. Pek is gormez, fiyatina gore alinmaz. Daha fazla para verip RX6600 sistem ya da Arc A750 sistem alinir, afiyetle oyun oynanir.

Yeni konular

Geri
Yukarı