RX 6500 XT video kayıt programı önerisi

swosh

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, RX 6500 XT'ye sahibim, fakat sanırım RX 6500 XT'nin ekran kayıdından kayıtı yokmuş, öyle çıkarmışlar. Buna bayağı bi' moralim bozuldu, oynadığım bir oyunda video almam gerekli kanıtlar için, fakat alamıyorum. Action, OBS gibi programları denediğimde Action oyunu görmüyor, OBS ile kalitesiz video alıyor. Ne yapmalıyım? Yardımcı olun.

6500XT ile video çekemezsiniz çünkü Encoder bulundurmuyor içerisinde. x264 codec ile video çekebilirsiniz fakat işlemci tabanlı oyunlarda performansınız baya düşebilir.

İlk defa duydum normalde AMD driver kayıt sistemi var ama oyunlar için kayıt almak istiyorsanız Windows içerisinde Xbox anlık yakalama aktif edebilirsin tuş atarsın oyunda bastığında kayıt alır.
Otomatik kayıt da alıyor ama sürekli alıyor diski doldurur.

İlk defa duydum normalde AMD driver kayıt sistemi var ama oyunlar için kayıt almak istiyorsanız Windows içerisinde Xbox anlık yakalama aktif edebilirsin tuş atarsın oyunda bastığında kayıt alır.
Otomatik kayıt da alıyor ama sürekli alıyor diski doldurur.
RX6400 ve 6500XT kartlarında Encoder yok. Sadece işlemci kullanılarak video çekilebilir.

İşlemcim R5 5500, oyunlarda çok performans düşüşü olmadan video alabilir miyim? Yoksa bilgisayarı iade mi etmeliyim? Video önemli.

İşlemcim R5 5500, oyunlarda çok performans düşüşü olmadan video alabilir miyim? Yoksa bilgisayarı iade mi etmeliyim? Video önemli.
Amd softwarenin kendi recorderi yok mu?
RX6400 ve 6500XT kartlarında Encoder yok. Sadece işlemci kullanılarak video çekilebilir.
Sanırım bundan bahsettiniz emin değilim.

Eğer yoksa bandicamın orijinalini satın al bence.

Eğer video sizin önemli bir etkense 6500XT'yi iade edebilir onun yerine başka kartlara yönelebilirsiniz. İkinci elden RX580 veya 5500XT gibi kartlar alabilirsiniz. Sıfır almak zorundaysanız Arc A750, 6600 ve 6600XT alabilirsiniz.

Geri
Yukarı