RX 6500 XT vs GTX 1660 Super

Yusufer43

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar nasılsınız? keyfiniz yerindedir umarım 😊. Size sormak istediğim şey, sistemim için bu iki karttan birini almak istiyorum ve bütçem 4500 lira. Sizce hangi ekran kartını tercih etmeliyim? Cevaplarınız için teşekkür ediyorum, herkese iyi forumlar...

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Keyfiniz yerindedir umarım 😊. Size sormak istediğim şey, sistemim için bu iki karttan birini almak istiyorum ve bütçem 4500 lira. Sizce hangi ekran kartını tercih etmeliyim? Cevaplarınız için teşekkür ediyorum, herkese iyi Sosyaller...

Olmuşken bence tam olsun sistemin özellikleri yetiyorsa bu modeli almanı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1660S öyle yazılan gibi çok daha iyi bir kart değil, aralarında 2-3 FPS fark var, kaldı ki 1080p de bazı senaryolarda RX 6500 XT daha fazla FPS veriyor. Ben de saf güç demiştim zaten.

1660S öyle yazılan gibi çok daha iyi bir kart değil, aralarında 2-3 FPS fark var, kaldı ki 1080p de bazı senaryolarda RX 6500 XT daha fazla FPS veriyor. Ben de saf güç demiştim zaten.

Mark PC yanlış bilgi veren bir kanal yalnız.
2. attığın Video'ya da bakarsan farkı görürsün.

Mark PC yanlış bilgi veren bir kanal yalnız.

Ekran Görüntüsü (62).png

Peki, o zaman YouTube'a şunu yazın, çıkan videolardan herhangi birine ya da tümüne bakabilirsiniz.

2. attığın Video'ya da bakarsan farkı görürsün.
Tamam da ben zaten 1660S'in 5-10 FPS fazla verdiğini söylemiştim. 1660S aman aman daha iyi bir kart değil, 2. videoda bile bazı sahnelerde RX 6500 XT 2-3 FPS daha fazla veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı