RX 6500XT ekran kartı çökmesi güncelleme ile durdurulur mu?

1yusuf_dslk

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam. RX 6500 XT ekran kartı çökmesi 1 yıl içinde son 2 ayda 3. defa yaşıyorum. 23.11. 2 sürümünde oldu 3 seferde.
Eski sürümü DDU ile kaldırıp yeni sürüm 23.12. 1'i yükledim. Bu sorun kalkar mı? Hep Valorant'ta iken Windows tuşuna basınca veya alt F4 yapınca oluyor bir sürü renk geliyor bipbip diye ses gelip sonra oyundan atıyor ve ekran kartı sürücünüz çöktü diyor. Dediğim gibi güncelleme ile bu sorun çözülür mü?

Herkese selam. RX 6500 XT ekran kartı çökmesi 1 yıl içinde son 2 ayda 3. defa yaşıyorum. 23.11. 2 sürümünde oldu 3 seferde.
Eski sürümü DDU ile kaldırıp yeni sürüm 23.12. 1'i yükledim. Bu sorun kalkar mı? Hep Valorant'ta iken Windows tuşuna basınca veya alt F4 yapınca oluyor bir sürü renk geliyor bipbip diye ses gelip sonra oyundan atıyor ve ekran kartı sürücünüz çöktü diyor. Dediğim gibi güncelleme ile bu sorun çözülür mü?

Belli olmaz ancak şu an kullandığın sürücü yerine daha eski veya başka bir sürücü dene. Sorun çözülebilir.

Herkese selam RX 6500 XT ekran kartı çökmesi 1 yıl içinde son 2 ayda 3. Defa yaşıyorum. 23.11.2 sürümünde oldu 3 seferde.
Eski sürümü ddu ile kaldırıp yeni sürüm 23.12.1 i yükledim. Bu sorun kalkarmı? Hep valorantta iken Windows tuşuna basınca veya alt f4 yapınca oluyor bir sürü renk geliyor bipbip diye ses gelip sonra oyundan atıyor ve ekran kartı sürücünüz çöktü diyor dediğim gibi güncelleme ile bu sorun çözülür mü
Ayrıca bı sorum daha olacak bazıları anakart bios pilinden kaynaklı olduğunu söylüyor anakartim b450m s2h V2 modeli alaksi varmıdır sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı