RX 6500XT i3 10100F sistem satılmalı mı?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce bu bilgisayarı satıp yeni bilgisayar alınır mı? Artık beni tatmin etmez mi yoksa ben mi yanlış düşünüyorum.

RX 6500XT Sapphire 4 GB.
i3 10100F.
16 GB RAM 8x2.
MSI A550bn PSU.
MSI MAG Forge 100R kasa.
250 GB Crucial M.2 SSD.
H510M-K anakart.
295 GB HDD.
Monitörüm yok ben bunu şu anda ne kadara satabilirim. Garantileri devam ediyor. Hiçbir sıkıntısı yok bilgisayarın.

Oyun amaçlı kullanıyorum, Yeni çıkan oyunları kaldırmaz düşüncesine girdim Örnek vermek gerekirse, Hogwarts. Üstüne ekleyebileceğim maksiumum bütçe 2 bin oda 2-3 ay sonra.
Yani satıp üstüne 2K koyarak pek iyi birşey alamazsınız.
2023 oyunları için çıktığı gibi oynama düşünceniz olmasın, yamaları ve düzenlemeleri bekleyin.
Elinizdeki sistemle idare edin,o kadar da kötü değil.
Kartınızda FSR faktörü de var, Hogwarts için bekleyin,oyun düzeldiği zaman low/med karışık ayarlarda FSR kalite modunda 60+ oynarsınız diye düşünüyorum,belki daha yüksek ayarlarda.

Arkadaşlar sizce bu bilgisayarı satıp yeni bilgisayar alınır mı? Artık beni tatmin etmez mi yoksa ben mi yanlış düşünüyorum.

RX 6500XT Sapphire 4 GB.
i3 10100F.
16 GB RAM 8X2.
MSI A550bn PSU.
MSI MAG Forge 100R kasa.
250 GB Crucial M.2 SSD.
H510M-K anakart.
295 GB HDD.
Monitörüm yok ben bunu şu anda ne kadara satabilirim. Garantileri devam ediyor. Hiçbir sıkıntısı yok bilgisayarın.

Ekran kartını satıp RX6600 alabilirsiniz 2. el.
Darboğaz olacaktır ama her türlü 6500XT'den güçlü olur.

Peki Hogwarts'ı falan kaldırıyor mu bilginiz var mı?

Evet kaldırıyor ama o kart ile zevkli olur mu bilemeyeceğim.

Oyun amaçlı kullanıyorum, yeni çıkan oyunları kaldırmaz düşüncesine girdim örnek vermek gerekirse, Hogwarts. Üstüne ekleyebileceğim maksiumum bütçe 2 bin oda 2-3 ay sonra.

Kanka GTX 960 minimum o oyunda kaldırır 6500 XT'nin daha 5 6 yılı var devam iyi sistemin.

Ekran kartını satıp RX6600 alabilirsiniz 2. el.
Darboğaz olacaktır ama her türlü 6500XT'den güçlü olur.

Evet kaldırıyor ama o kart ile zevkli olur mu bilemeyeceğim.
Sizde haklısınız ama ben amd kartların da 2 ele güvenemiyorum ya hele güven problemi var bide bende ne yapacağım bilmiyorum :(

Yeni konular

Geri
Yukarı