RX 6500XT ne kadar götürür?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
i3 10100F 16 GB RAM, ile oyun oynuyorum. Ekran kartım RX 6500XT 4 GB Sapphire modeli arkadaşlar CoD Warzone 2.0 orta ayarlarda tahmini kaç FPS alırım? Yani bu kartı ne zaman yükseltmeliyim? 2 sene sonra yükseltsem iyi olur mu? Anakartım H510M-K Power MSI A550bn ne diyorsunuz? Fikirlerinizi bekliyorum 4 bin TL aldım 0 olarak Hepsiburada'dan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oynayacağınız oyunlara bağlı olarak değişir online oyunlar için uzun bir süre yeterli olur fakat büyük AAA yapımlar için şu anda bile yetersiz kalıyor Warzone 2.0’da da medium’da 60 fps alırsınız.

Benim tahminimce sisteminiz Warzone 2.0'a orta ayarda akıcı bir oyun deneyimi sunacaktır lakin kartınız ortalama bir kart bu yüzden 2 sene içinde değişmek mantıklı olabilir tabii bütçenize göre hayatta her şey için para lazım :)

Benim tahminimce sisteminiz Warzone 2.0'a orta ayarda akıcı bir oyun deneyimi sunacaktır lakin kartınız ortalama bir kart bu yüzden 2 sene içinde değişmek mantıklı olabilir tabii bütçenize göre hayatta her şey için para lazım :)

Evet çok doğru söylüyorsunuz, yani kartım çok da kötü değil iyi de değil öyle diyorsunuz değil mi?

Hocam oynayacağınız oyunlara bağlı olarak değişir online oyunlar için uzun bir süre yeterli olur fakat büyük AAA yapımlar için şu anda bile yetersiz kalıyor Warzone 2.0’da da medium’da 60 fps alırsınız.
Anladım tamam çok teşekkür ederim

Geri
Yukarı